Користувачів: 0
Головна » Файли » МОТОГОНКИ НА ЛЬОДУ

ДОМІНАЦІЯ МОТОГОНЩИКІВ РОСІЇ ТРИВАЄ
17.01.2016, 01:55

Перемогу в гонці з комплектом очок здобув Дмитро Хоміцевич. Друге місце в додатковому заїзді виборов Ігор Кононов, залишивши на найнижчій сходинці п'єдесталу Даниїла Іванова.

Гарантували собі місця в фіналах ОЧС Єгор Мишковець (Росія), австрійці Манфред Сейфтер і Франц Цорн, а також шведи Ове Ледстрем і Стефан Свенссон. Ще один представник Росії Сергій Карачинцев зайняв п'яте місце в гонці, однак, враховуючи той факт, що гарантовану участь у фіналах, як діючий чемпіон світу, має Дмитро Колтаков, залишився за бортом турніру через квоту, яка складає не більше п'яти постійних представників однієї федерації.

Дмитро Хоміцевич у першому ж старті дня встановив новий рекорд доріжки - 58,63с.