Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

Патрік Дудек - Чемпіон Польщі 2016 року!
02.07.2016, 01:06

Тріумфом Патріка Дудека завершився фінал Особистого чемпіонату Польщі на стадіоні імені Альфреда Смочика в Лєшно. Зеленогурський гонщик в цей вечір був непереможним – з комплектом пунктів виграв основну серію заїздів і фінішував першим у великому фіналі! Друге місце, на очах рідних фанів, посів Пьотр Павліцкі. На третій сходинці подіуму стояв минулорічний чемпіон Мацей Яновські.

У понеділок стало відомо,що Ярослава Хампеля, який продовжує реабілітацію після минулорічної травми, замінить юніор з Грундзьондза - Марцін Новак (як показала гонка - заміна не рівноцінна, гонщик «ГКМ-у» здобув 2 пункти і посів 16 місце).

Те, що боротьба за титул буде холоднокровною, показав 5 заїзд, коли на виході з першого віражу старший з братів Павліцкі – Пшемислав збив свого брата Пьотра. Той в свою чергу зачепив Каспера Гомульські. Винуватцем зупинки заїзду був визнаний гожувянин. Що ж до Пьотра і Каспера, вони обоє покинули доріжку власними силами, хоча кожен з них звернувся за допомогою до лєшненських медиків. Перший зі скаргами на біль у спині, другий - у коліні. Але ці негативні моменти не вплинули на остаточні результати гонщиків - Пьотр повторив успіх свого брата в 2011 році, ставши срібним призером. Каспер виступив значно гірше, набравши лише 4 пункти. Але, зважаючи на не надто вдалий сезон віце-чемпіона світу серед юніорів 2014 року і те, що він випав з основи торунських «ангелів», такий результат можна вважати закономірним.

Приємною несподіванкою для всіх були шедевральні заїзди у виконанні гонщиків ліги Найс. Один з них, а саме гонщик «Ожелу» Лодзь – Роберт Місковяк, був навіть лідером змагань і на доріжці по черзі долав опір "гранпрістів" Бартоша Змарзліка і Пьотра Павліцкі (який, до речі, ще раз опинився на доріжці у 13 заїзді. Причиною падіння послужив класичний "ефект доміно" – "Пітеру" просто забракло місця на доріжці.)

У 14 заїзді настав час демонструвати свою майстерність досвідченому гонщику команди з Піли Норберту Косцюху. «Норбі» сміливою атакою по зовнішньому радіусу випередив на той момент ще діючого чемпіона Польщі Мацея Яновські і записав перемогу у заїзді із солідним відривом дистанції від найближчого переслідувача.

Беззаперечним лідером гонки був Патрік Дудек, який виграв всі свої заїзди в основній серії. Прямий вихід до фіналу також отримав його одноклубник - юніор Крістіан Пєщек. У півфіналі повинні були поборотися за дві путівки до фіналу Місковяк, Змарзлік, Павліцкі і Яновські.

У півфіналі сталося ключове падіння для Роберта Місковяка. Під час нього на доріжку впав Мацей Яновські. Винуватцем зупинки заїзд був визнаний Бартош Змарзлік. А лідирували до моменту падіння Пьотр Павліцкі і Роберт Місковяк і саме вони повинні були вийти до фіналу. В перезаїзді "гранпрісти" не дали шансу 31-річному гонщику обійти себе.

У фіналі також було два старти. Причиною цього послугувало те, шо під час першого запуску заїзду Павліцкі зачепився шоломом за стартову стрічку. До перезаїзду були допущені всі 4 спортсмени. Лідерство зі старту захопив «Дузерс», якого на протязі всіх 4 кіл атакував «Пітер», але ні одна з атак так і не увінчалася успіхом.  Третім перетнув фінішну лінію Мацей Яновські, якому не вдалося захистити титул чемпіона Польщі.

Результати:

1. Патрік Дудек («Фалубаз» Зелена Гура) - 15  (3,3,3,3,3) + 1 місце в фіналі

2. Пьотр Павліцкі («Унія» Лєшно) - 11 (3,3,2,1,2) + 1 місце в півфіналі + 2 місце в фіналі

3. Мацей Яновські («Спарта» Вроцлав) - 8  (3,0,2,2,1) + 2 місце в півфіналі + 3 місце в фіналі

4. Крістіан Пєщек («Фалубаз» Зелена Гура) - 12  (2,3,3,2,2) + 4 місце в фіналі

5. Роберт Місковяк («Ожел» Лодзь) - 11 (3,2,3,0,3) + 3 місце в півфіналі

6. Бартош Змарзлік («Сталь» Гожув) - 10 (2,2,1,3,3) + виключення в півфіналі

7. Томаш Єджеяк («Спарта» Вроцлав) - 7 (0,2,3,2,0)

8. Гжегож Зенгота («Унія» Лєшно) - 7 (2,1,0,3,1)

9. Кшиштоф Бучковські («ГКМ» Грудзьондз) - 7 (1,1,1,1,3)

10. Норберт Косцюх («Полонія» Піла) - 7 (1,1,1,3,1)

11. Пшемислав Павліцкі («Сталь» Гожув) - 6 (2,в,1,1,2)

12. Януш Колоджей («Унія» Тарнув) - 5 (0,3,0,2,0)

13. Збігнєв Сухецькі («Ванда» Краків) - 4 (0,0,2,0,2)

14. Каспер Гомульські («Get Well» Торунь) - 4 (1,2,0,0,1)

15. Тобіас Мусєляк («Унія» Лєшно) - 3 (1,т,2,0,0)

16. Марцін Новак («ГКМ» Грудзьондз) - 2 (0,1,0,1,0)

17. Даніель Еленевські («Влукняж» Ченстохова) - 0 (0)

18. Даміан Адамчак («Полонія» Бидгощ) – не стартував

Позаїздно:

1. П.Павліцкі Зенгота Мусєляк Єджеяк
    2. Місковяк Змарзлік Косцюх Колоджей
    3. Яновські Пш.Павліцкі Бучковські Сухецькі
    4. Дудек Пєщек Гомульські Новак
    5. П.Павліцкі Гомульські Косцюх Пш.Павліцкі (в)
    6. Пєщек Місковяк Зенгота Яновські
    7. Дудек Змарзлік Бучковські Еленевські (Мусєляк - т)