Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Лютий » 15 » 34-Е ЗОЛОТО РОСІЇ, ДОЛЯ СРІБЛА ВИРІШИЛАСЬ В ПЕРЕДОСТАННЬОМУ ЗАЇЗДІ
20:38
34-Е ЗОЛОТО РОСІЇ, ДОЛЯ СРІБЛА ВИРІШИЛАСЬ В ПЕРЕДОСТАННЬОМУ ЗАЇЗДІ

Команда Росії здобула впевнену перемогу в Тольятті під час дводенного марафону під назвою Командний чемпіонат світу з мотогонок на льоду. Найбільша інтрига полягала в іншому - хто виграє срібні нагороди. Після першого дня змагань претендентів було двоє - команди Австрії та Швеції. В передостанньому заїзді другого дня вони зійшлися в очному протистоянні з одинаковим очковим доробком!

В тому, що доля золотих нагород була вирішена ще задовго до старту змагань, розуміли всі. Господарі доріжки рівних у цій дисципліні уже не мають давно. Лише минулого року австрійці при палкій підтримці німецьких вболівальників Берліна намагались нав'язати щось подібне на боротьбу, однак на подвиг все ж не спромоглися. Тепер же самі росіяни намагались зберегти інтригу, втративши в суботу три залікові пункти. Та в неділю цей "фонд благочинності" не працював, і тріо Колтаков-Хоміцевич-Красніков "згребли" усі 30 пунктів, не залишивши суперникам навіть натяку на мрії про золото.

Всі були в очікуванні розв'язки у дуелі за срібло. Обидва претенденти в обличчях австрійців та шведів впевнено вигравали свої заїзди у суперників з рахунком 5:1 (так, як і не менш впевнено програли чемпіонам). Все вирішилось у 41-му заїзді змагань, в якому дует Ледстрем-Свенссон зумів розбавити лише Франц Цорн. Нашому недавньому герою Манфреду Сейфтеру не вдалось нав'язати боротьбу скандинавам, наслідком чого стала бронзова медаль на шиї...