Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Березень » 12 » ЛІНДБЕК І КРОНЕР СЕНСАЦІЙНО ВИГРАЮТЬ У ВІТТСТОКУ
22:25
ЛІНДБЕК І КРОНЕР СЕНСАЦІЙНО ВИГРАЮТЬ У ВІТТСТОКУ

Інавгурацією нового сезону можна вважати міжнародний парний турнір, який відбувся в суботу у німецькому містечку Віттсток. В зірковій компанії учасників змагань перемогу святкувала пара Антоніо Ліндбек/Тобіас Кронер. Друге місце зусиллями Нікі Педерсена виборола пара датчанина з Матіасом Шультцом, третє - Нільс Крістіан Іверсен/Тобіас Буш.

Регламент змагань передбачав аж 28 заїздів, що ще більше підігріло зацікавленість місцевої публіки, яка добряче встигла засумувати за "гаревим" спідвеєм протягом зимового міжсезоння. Вболівальники стали свідками видовищної гонки за участю таких зірок, як Нікі Педерсен, Нільс Крістіан Іверсен, Еміль Сайфутдінов та інших. Звісно, для них цей турнір став одним з етапів підготовки до нового сезону, який офіційно для багатьох "ТОПів" стартує 2 квітня в Торуні першим етапом Speedway Best Pairs Cup. Та спостерігаючи за підготовкою гонщиків, а також враховуючи результати сьогоднішніх змагань уже можна зробити висновок, що Нікі Педерсен всерйоз налаштований поборотись за свій четвертий титул чемпіона світу, про що він неодноразово заявляв, в тому числі і напередодні даної гонки:

- "Відчуваю, що досить добре готовий до нових перемог як в фізичному, так і в психологічному плані. Вся моя команда докладе мкаксимум зусиль до завоювання такого бажаного і очікуваного титулу. Кожного дня ми думаємо про це, мріємо..."

Нікі став сьогодні найрезультативнішим гонщиком, здобувши 20 очок з 21 можливих, плюс вигравши додатковий заїзд за друге місце у свого співвітчизника - Нільса Крістіана Іверсена.

Загалом, у кожній парі, яку складали один німецький гонщик з "легіонером" були явні лідери. Та лише в переможців "другий номер", яким був Тобіас Кронер, регулярно поповнював копілку дуету, що в підсумку і принесло впевнену перемогу Ліндбеку/Кронеру.

Варто відзначити, що за 29 заїздів у гонці не було жодного падіння, хоча за відгуками вболівальників у соціальних мережах, боротьби у гонці не бракувало.