Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 5 » СТРІМКИЙ РОЗВИТОК СПІДВЕЮ У ФРАНЦІЇ
20:54
СТРІМКИЙ РОЗВИТОК СПІДВЕЮ У ФРАНЦІЇ

Останнім часом французський спідвей переживає значний взліт. Після бронзової нагороди Давіда Беллего на чемпіонаті Європи серед юніорів 2013 року, вже через два роки Франція мала і чемпіона Старого Світу - Дімітара Берже. Ці успіхи стали не єдиними для цієї країни у спідвеї, що і змусило керівництво спорту держави звернути чималу увагу на "чорний вид спорту".

Окрім вдалих виступів у чемпіонатах Європи, Берже відмінно дебютував і в особистому чемпіонаті світу серед юніорів, де виграв один з етапів і був дуже близьким до завоювання "бронзи" Мундіалю. Окрім цього, значними досягненнями відзначились і інші молоді французи - так, 14-річний Стівен Лабоуре своєю перспективністю уже привернув до себе увагу багатьох скаутів, а Гайтан Стелла (17 років) виграв Юніорський Кубок Світу з лонг-треку в класі 250cc

Ще однією приємною для французів новиною є спорудження нової доріжки в Ла-Реолі. На даний момент там проводять змагання на довгому треці, а в середині готується трек для класичного спідвею. Заборів там не передбачено, і ця доріжка буде подібною до тієї, яка є в німецькому Херксхаймі (на фото).

Створення французської ліги значно посилить зацікавленість до спідвею зі сторони державних структур. Принаймні, на це сподіваються самі французи. На початку ліга складатиметься з чотирьох матчів у Марманді, Лямот-Ландероні, Маконі і Ла-Реолі. Зустрічі повинні відбутись наприкінці зими - на початку весни. Такий календар спланований на те, щоб місцеві гонщики отримали практику їзди на старті сезону, що може значно допомогти їм у міжнародних змаганнях.