Користувачів: 0
Головна » Файли » Інші країни

БРЕДІ КУРТЦ - ЧЕМПІОН АВСТРАЛІЇ 2016 РОКУ
17.01.2016, 14:02

19-річний Бреді Куртц здобув свій перший інідивідуальний титул в кар'єрі. За підсумком чотирьох фіналів особистого чемпіонату Австралії він виборов 55 пунктів, випередивши найближчого конкурента - Сема Мастерса, лише на одне очко, хоча фінал змагань виявився дуже драматичним і всі карти в руках були саме у Мастерса...

На заключному етапі в Мілдурі до основного фіналу пробились і Куртц, І Мастерс. На цей час перевага Бреда становила два очки в генеральній класифікації. Окрилений можливим тріумфом Куртц так рвався за своїм титулом, що й не дочекався підняття стартової стрічки. Його було виключено з фіналу, а Мастерсу для того, щоб стати чемпіоном, необхідно було посісти хоча б друге місце в боротьбі з Седжменом і Фріком. Для радості Куртца, Сему не вдалось виконати своє завдання, приїхавши на фініш третім і задовільнившись званням віце-чемпіона Австралії 2016 року.

Варто відзначити, що Куртц і Мастерс стали єдиними гонщиками, які пробивались до основних фіналів на всіх чотирьох етапах. Бреді до фінальних змагань пробився через сито кваліфікації, в якій здобув перемогу на доріжці Куррі Куррі.

19 Джек Феллон - - - 0 0

Категорія: Інші країни | Додав: jktu86 | Теги: Сем Мастерс, Ундерз, Мілдура, Бреді Куртц, Джілман, Нік Морріс, Особистий чемпіонат Австралії, Макс Фрік, Куррі Куррі, Роан Тунгейт
Переглядів: 233 | Завантажень: 0