Користувачів: 0
Головна » Файли » Інші країни

ЧЕРГОВИЙ ЮНІОРСЬКИЙ ТИТУЛ МАКСА ФРІКА
29.01.2017, 00:37

Діючий чемпіон світу серед юніорів Макс Фрік виграв свій четвертий титул кращого молодого гонщика Австралії. В Куррі Куррі він не зустрів особливого опору від конкурентів, вигравши усі свої шість заїздів. Віце-чемпіоном став молодший брат Кріса Холдера - Джек, бронзовим призером - 17-річний Джеймон Лідсі, якому на "Зеленому Континенті" уже пророкують світле майбутнє.

Невдало завершилась гонка для екс-чемпіона Бреді Куртца. В заключній серії турніру він зазнав падіння після зіткнення з молодшим Холдером. Обидва спортсмени виїхали у перезаїзд, та уже там Куртц, проїхавши одне коло, через біль змушений був припинити боротьбу. На старті фіналу "Б" він також не з'явився. Конкретної інформації про стан здоров'я гонщика поки-що немає.

Результати:

1. Макс Фрік - 15 (3,3,3,3,3) + 1 місце у фіналі "А"

2. Джек Холдер - 14 (3,3,3,3,2) + 2 місце у фіналі "А"

3. Джеймон Лідсі - 10 (3,3,2,1,1) + 1 місце у фіналі "Б" + 3 місце у фіналі "А"

4. Джош Піккерінг - 13 (2,3,3,2,3) + 4 місце у фіналі "А"

5. Джордан Стюарт - 10 (д,2,2,3,3) + 2 місце у фіналі "Б"

6. Метью Джілмор - 8 (0,1,2,2,3) + 3 місце у фіналі "Б"

7. Бреді Куртц - 11 (3,2,3,3,д) + НС у фіналі "Б"