Головна » Файли » Інші країни

НОВИНИ ЗАОКЕАНСЬКОГО СПІДВЕЮ
30.12.2017, 02:27

Вже традиційно в пору новорічних і різдвяних свят всі спідвейні баталії переносяться далеко від Європи - саме в цей час найспекотніше стає на гаревих доріжках Австралії та Аргентини.

В Куррі Куррі відбувся турнір, організований на честь Джейсона Крампа, про що красномовно говрить і його повна офіційна назва - "Jason Crump Classic Cup". Перемогу в ньому здобув Роан Тунгейт, який у фіналі випередив Сема МастерсаМейсона Кемптона і Джека ХолдераДжейсон Крамп відмінно розпочав гонку, вигравши два стартових заїзди. Та після цього з'явились технічні проблеми, які у наступних трьох стартах дозволили привезти лише два очки.

Невдало завершилась гонка для Джастіна Седжмена - у заключному заїзді основної серії він зазнав падіння, наслідком якого став перелом ключиці відразу в трьох місцях.

16. Джош Макдональд - 0 (п,п,д,д)

Також став відомий список учасників чотирьох фіналів Особистого Чемпіонату Австралії 2018 року. Турнір розпочнеться 6 січня в Куррі Куррі, а ім'я кращого гонщика Австралії ми дізнаємось 14 січня в Джілмані. Чемпіонський титул захищатиме Сем Мастерс. Не виступить в змаганнях світовий король останнього сезону Джейсон Дойл, який продовжує проходити реабілітаційний курс. Також вкотре не побачать вболівальники Кріса Холдера, який готується до нового сезону за індивідуальним графіком.

*****************************************************************************

Тим часом в Аргентині готуються до старту Літнього Чемпіонату країни. Через фінансові труднощі цьогорічний розиграш відбудеться, швидше за все, без європейців. Востаннє так було в сезоні 2004/2005 - тоді тріумфував Лісандро Хусман. Вдруге поспіль не боротиметься за титул лідер аргентинського спідвею Ніколас Коватті, на якого найближчим часом очікує операція на запясті. Головним претендентом на перемогу є Факундо Альбін, який провівши сезон у Європі (в тому числі виступав і в Україні), здобув чималий досвід і в окремих змаганнях посідав призові місця.

Стартує першість Аргентини 7 січня в Байя Бланці, а загалом заплановано проведення дев'яти етапів.

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Інші країни | Додав: jktu86 | Теги: Джейсон Крамп, Байя Бланка, Австралія, Сем Мастерс, Аргентина
Переглядів: 309 | Завантажень: 0