Користувачів: 0
Головна » Файли » Інші країни

СЕДЖМЕН ВИГРАЄ ТРЕТІЙ ФІНАЛ І ВИХОДИТЬ В ЛІДЕРИ
11.01.2017, 19:08

Схоже, відсутність Кріса Холдера і Джейсона Дойла лише добавила колориту і неймовірної напруги в Особистому чемпіонаті Австралії. Позаздрити інтризі, свідками якої є фани "чорного спорту" на зеленому континенті, можуть найспідвейніші країни Старого Світу. А все тому, що в Польші, Швеції, Данії чи Великобританії титул кращого гонщика визначають у одній нещасній гонці...

Третій етап поспіль в Австралії на найвищу сходинку подіуму підіймається інший гонщик. Після перемог Дейві Ватта і Сема Мастерса наступила черга і Джастіна Седжмена. У фіналі він залишив за своєю спиною Мастерса, Макса Фріка і Троя Батчелора, очоливши тим самим генеральну класифікацію турніру.

Невдачею може назвати цей етап лідер "генералки" перед даною гонкою Дейві Ватт. Після впевнено проведених змагань в Джілмані і Мілдурі, сьогодні він здобув "лише" 7 очок, які відкинули його на відстань тих самих семи пунктів від лідера.

Перед заключним, четвертим етапом, лідирує Седжмен - 46 очок. На три бали менше у Мастерса, а компанію Ватту з 39-а очками на третій сходинці складає Фрік. Теоретичні шанси на здобуття "бронзи" зберігає Трой Батчелор - 35 пунктів. Решта боротиметься лише за свій престиж і можливість завоювати місце в розширеному списку збірної Австралії перед майбутнім Командним Кубком Світу.