SPEEDWAY24
Неділя, 24.09.2023, 04:45
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Командний Кубок Світу

КОМАНДНИЙ КУБОК СВІТУ НЕ ДАЄ СПОКОЮ ПОЛЯКАМ
18.12.2017, 22:04

   Все ще немає жодної ясності стосовно проведення Командного Кубку Світу-2018. Сусідня спідвейна Польща уже б'є на сполох і шукає винних у тому, що вона може бути позбавлена найуспішного для себе "жужлового" турніру.

   В той момент, коли питання проведення ККС кожних два роки вже практично було ухвалене, несподівано з'явились представники Ескільстуни з пропозицією розглянути фінансову сторону організації "баражу" і фіналу Мундіалю на своїй території. Жодної конкретики поки-що не було. Це непокоїть поляків, які у тому, що ККС став нецікавим, звинувачують президента Трекової Комісії ФІМ Армандо Кастанью. На думку польських "експертів", саме італієць винен в тому, що Командний Кубок Світу-2018 може не відбутись. Наші сусіди задаються запитанням, що на такій посаді робить людина, на батьківщині якої (Італія) діють лише два спідвейні клуби?    

КОМАНДНИЙ КУБОК СВІТУ - РАЗ НА ДВА РОКИ. ПИТАННЯ ПРАКТИЧНО ВИРІШЕНЕ!

   За переконанням поляків, Кастанья уже немає ідей стосовно розвитку спідвею у світі. Саме за часів керівництва італійця ККС дожився до того, що національні Федерації категорично відмовляються брати на себе відповідальність за організацію півфіналів турніру. Окрім цього, й досі немає остаточного календаря ФІМ на 2018 рік, що не позволяє клубам Екстраліги спланувати підготовку до сезону. Вся провина за це падає на італійця.

   В Польщі уже потирають руки. На місце італійця вони бачать свого представника. Благо, обирати там є з кого - віце-президентом ФІМ до 2018 року буде Анджей Вітковські, а Пьотр Шиманські і Войцех Степневські є у списку членів Трекової Комісії. Все більше розмов ходить про те, що саме хтось з цієї трійки може зайняти місце Президента ТК ФІМ після найближчих виборів.

 

Przegladsportowy

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Командний Кубок Світу | Додав: jktu86 | Теги: Армандо Кастанья, Командний Кубок Світу, ФІМ
Переглядів: 268 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі