SPEEDWAY24
Неділя, 24.09.2023, 04:51
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Командний Кубок Світу

ЗМІНИ В РЕГЛАМЕНТІ КОМАНДНОГО КУБКУ СВІТУ
04.08.2017, 15:09

   З 2018 року наберуть чинності певні зміни в розиграші Командного Кубку Світу. Стосуватимуться вони використання так званого "Джокера" і резервного гонщика команди. Самі польські фахівці відзначають, що від цих нововведень найбільше виграє саме їхня "Кадра".

   Рішення про внесення змін до регламенту ККС обговорили представники семи країн-учасниць турніру The World Games, який відбувся у Вроцлаві 29 липня. Отже, було прийнято наступні рішення:

 

1. "Джокер". Було три варіанти-пропозиції:

   -   залишити можливість використання "Джокера" без змін (тобто, команда, яка поступається лідеру з різницею в 6 очок і більше)

   -   дозволити використання "Джокера" у випадку, коли команда поступається в 8 і більше очок лідеру

   -   скасувати "Джокера" взагалі (за цей варіант активно виступав менеджер збірної Данії Ханс Нільсен)

 

Рішення:   Починаючи з 2018 року "Джокера" може застосувати будь-яка команда, яка поступається лідеру з різницею не менше, ніж 8 очок. За таким регламентом уже цього року проводитимуться змагання Командного Кубку Світу серед юніорів.

Н А Ш   П А Р Т Н Е Р

ЛІДЕР ШИННОГО РИНКУ УКРАЇНИ!

 

2. "Резервний гонщик".

   У цьому пункті протягом багатьох останніх сезонів ніяк не могли дійти до єдиного рішення. Застосування "Резервного гонщика" навіть відміняли, або ж дозволяли використовувати лише у випадку травми основного спортсмена. Та й то резервним мав бути виключно юніор. У цьому сезоні FIM дозволила застосовувати резервного у будь-який час, проте знову ж таки на цій позиції міг знаходитись гонщик, вік якого не перевищує 21 рік. Саме з польської сторони поступила пропозиція стосовно використання на позиції резервного будь-якого гонщика - юніора або дорослого.

 

Рішення:   З 2018 року резервним гонщиком може бути або юніор, або дорослий спортсмен. Однак, він не матиме таких прав, які будуть в основних гонщиків. Максимальна кількість виїздів на доріжку буде обмежена - не більше п'яти разів. Також резервний гонщик не матиме права їхати ні як "Джокер", ні як "тактичний резерв". Це зроблено для того, щоб менеджери команд не ставили на позицію "Резервний гонщик" своїх лідерів.

Bf Shina - ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ!

НАЙБІЛЬШИЙ ВИБІР ШИННИХ ДИСКІВ

 

BF Shina - ЦЕ НАДІЙНІСТЬ!

Найбільший вибір мотошин!

 

   Обидва рішення явно грають "на руку" полякам. За таких умов фаворитам гонки буде набагато легше втримувати свою перевагу, тоді як найбільш потужний вибір серед "Сеньйорів" матиме саме команда Польші.

 

Przeglad Sportowy

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Командний Кубок Світу | Додав: jktu86 | Теги: Командний Кубок Світу
Переглядів: 314 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі