Користувачів: 0
Головна » Файли » МОТОГОНКИ НА ЛЬОДУ

КРАСНІКОВ З "ДИКОЮ КАРТКОЮ" В КРАСНОГОРСЬКУ
21.01.2016, 12:57

Восьмиразовий чемпіон світу в особистому заліку з мотогонок на льоду прогнозовано отримав "дику картку" на перший фінальний етап, який відбудеться 6-7 лютого в Красногорську.

Свої титули Красніков здобував з 2005 по 2012 рік. Після цього він втратив "інтерес" до особистих здобутків, даючи "дорогу молодим" росіянам, які впевнено по черзі продовжують чемпіонську ходу рекордсмена. Проте Микола ніколи не відмовляє організаторам і собі в задоволенні прийняти "дику картку". Минулого сезону він став переможцем етапу в тому ж таки Красногорську, за два дні вигравши 13 з 14 заїздів, втративши лише одне очко.

Окрім цього, FIM визначилась з "сталими" учасниками по "wild card". Ними стали німці - Гюнтер Бауер і Стефан Плетшахер, шведи - Ніклас Свенссон і Даніель Хендерсон, чех Ян Клатовські і фін Антті Аакко.

16. №100 Франц Цорн

Резервними гонщиками етапу будуть Сергій Макаров (№17) і Роман Холодов (№18).

Резервними гонщиками циклу стали Макс Нідермайєр (Німеччина), Антонін Клатовські (Чехія), Джиммі Ольсен (Швеція) і Харальд Сімон (Австрія).

Категорія: МОТОГОНКИ НА ЛЬОДУ | Додав: jktu86 | Теги: Мотогонки на льоду, Микола Красніков, Красногорськ, Особистий чемпіонат світу
Переглядів: 268 | Завантажень: 0