Користувачів: 0
Головна » Файли » Особистий чемпіонат Європи (SEC)

ЧИ ПОВЕРНЕТЬСЯ МАРТІН ВАЦУЛІК НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТРОН?
20.10.2016, 00:24

Після перемоги Мартіна Вацуліка у першому фіналі цьогорічного циклу SEC у німецькому Гюстрові, все вказувало на те, що словак націлений вдруге стати чемпіоном Європи. Проте «Вацула» в результаті не знайшлося місця навіть у чільній пятірці. Коротко про картину цьогорічних виступів у SEC чемпіона Європи 2013 розповість цей матеріал.

Інавгураційний фінал пройшов дуже добре. Вацулік у п’яти заїздах виборов 12 очок і отримав прямий аванс до фінального заїзду. Дощ завадив провести заключний старт і словаку не довелося виїжджати на доріжку, щоб стати на подіум. Перемога була дуже важливою, але різниця у пунктах була не значною через відсутність фіналу.

Про гонку у Даугавпілсі Мартін хотів би якнайшвидше забути. Після непоганого першого заїзду, де він фінішував другим, слідувало три заїзди, де гонщик не здобув жодного пункту. Два очка у останній серії заїздів уже не могли змінити загальної картини.

Набагато кращий виступ був у Тольятті, проте для попадання у «бараж» забракло двох пунктів. Маючи у активі 8 очок словаку було б достатньо фінішувати другим у 20 заїзді. Вацулік доїхав останнім…

Заключний фінал у Рибніку для гонщика взагалі завершився достроково – після двох заїздів словак прийняв рішення відмовитися від подальшої боротьби через проблеми зі здоров’ям. Доробок Мартіна Вацуліка у 24 пункти дозволив йому посісти лише 12 місце у генеральній класифікації. В наступному році словак повертається у цикл Гран-Прі. Тому, можливо, відкладе своє повернення на європейський трон на невизначений термін.