SPEEDWAY24
Вівторок, 23.07.2019, 14:32
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

ДРУГА ПОЛЬСЬКА ЛІГА СПІДВЕЮ-2017. СКЛАДИ КОМАНД
21.11.2016, 09:28

   Трансферне вікно у польських лігах зачинилось 14 листопада. Не всі клуби сформували свої склади, тому найближчим часом очікується підписання ще багатьох контрактів з гонщиками, які є "вільними агентами".

   Склади команд станом на 20 листопада

"Колеяж" Ополе

 

Дорослі:

Мартін Малек 1985    Чехія

Ондрей Сметана 1995    Чехія

Кевін Вольберт 1989    Німеччина

Макс Ділгер 1989    Німеччина

Даніель Гаппмайєр 1991    Австрія

Єспер Соєгаард 1988    Данія

Денис Гізатуллін 1983    Росія

Адріан Гомульські 1987    Польша

Томаш Ремпала 1978    Польша

Марцін Ремпала 1984    Польша

Міхал Лопачевські 1989    Польша

Давід Стахира 1985    Польша

Юніори:

Томаш Гасьор 1998    Польша

Каміл Камінські 1997    Польша

Томаш Ольчак 1997    Польша

Тренер: Войцех Залуські 1963    Польша

 

КМ Кросс Люблін

 

Дорослі:

Роберт Ламберт 1998    Великобританія

Патрик Хансен 1998    Данія

Б'ярне Педерсен 1978    Данія

Станіслав Бужа 1977    Польша

Мацей Куцяпа 1975    Польша

Павел Месьонц 1985    Польша

Даніель Єленєвські 1983    Польша

Юніори:

Мацей Куромонов 1998    Польша

Кристіан Влодарчик 1996    Польша

Каміл Бжежинські 1996    Польша

Ерік Борзух 2000    Польша

Еміль Перон 1999    Польша

Давід Фліс 1996    Польша

Тренер: Даріуш Следз 1969    Польша

 

 

ГТМ Старт Гнєзно

 

Дорослі:

Йонас Давідссон 1984    Швеція

Олівер Бернтзон 1993    Швеція

Данні Маассен 1994    Німеччина

Матей Кус 1989    Чехія

Едуард Крчмар 1996    Чехія

Томас Йоргенсен 1992    Данія

Кшиштоф Яблонські 1977    Польша

Мірослав Яблонські 1985    Польша

Марцін Новак 1995    Польша

Адріан Гала 1995    Польша

Юніори:

Кевін Файфер 1998    Польша

Патрик Файфер 1997    Польша

Тренер: Кшиштоф Яблонські 1977    Польша

 

 КСМ Кросно

 

Дорослі:

Давід Беллего 1993    Франція

Тобіас Буш 1988    Німеччина

Ілья Чалов 1995    Росія

Роман Лахбаум 1998    Росія

Андреас Ліагер 1997    Данія

Ніколай Буск Якобсен 1994    Данія

Каміл Пульчинські 1992    Польша

Маріуш Пушаковські 1978    Польша

Маріуш Фірлей 1980    Польша

Юніори:

Адріан Бялк 1999    Польша

Тренер: ???

 

"Островія" Острув

 

Дорослі:

Адам Елліс 1996    Великобританія

Йонас Єппесен 1998    Данія

Кеннет Хансен 1987    Данія

Сем Мастерс 1991    Австралія

Патрик Дольни 1993    Польша

Каміл Бжожовські 1987    Польша

Лукаш Сувка 1993    Польша

Збігнєв Сухецькі 1987    Польша

Юніори:

Давід Костецькі 1999    Польша

Тренер: Маріуш Сташевські 1975    Польша

 

"Колеяж" Равіч

 

Дорослі:

Станіслав Мельничук 1995    Україна

Юніори:

---------------

Тренер: ???

 


ПСЖ Познань
 

 

Дорослі:

Фредерік Якобсен 1998    Данія

Каспер Лукке Нільсен 1994    Данія

Домінік Мосер 1998    Німеччина

Стівен Мауер 1995    Німеччина

Володимир Бородулін 1992    Росія

Даніель Питель 1987    Польша

Войцех Лісецькі 1992    Польша

Матеуш Боровіч 1994    Польша

Лукаш Пшедпельські 1992    Польша

Марсель Кайзер 1990    Польша

Адам Стшелєц 1994    Польша

Юніори:

----------------

Тренер: Томаш Баєрські 1975    Польша

 

 

 

 

О.Кульбаченко

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: КСМ Кросно, ГТМ Старт Гнєзно, Друга Польська Ліга Спідвею, Колеяж Ополе, КМ Кросс Люблін, Колеяж Равіч, Островія Острув, ПСЖ Познань
Переглядів: 174 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі