SPEEDWAY24
Середа, 01.04.2020, 14:12
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

ГРИГОРІЙ ЛАГУТА: "СПІДВЕЙ - ЦЕ НЕ ФУТБОЛ. НЕ ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ЛИШЕ ВІД ГОНЩИКА"
26.01.2016, 21:44

   Григорій Лагута - один з тих гонщиків, які не виправдали надій більшості вболівальників у минулому сезоні. "Гріша" дав роз'яснення невдалому виступу, а також розповів про те, чого варто очікувати від РОВ Рибнік у цьому сезоні в Екстралізі.

   Президент клубу Михаїл Мрозек марить 6-м місцем...

 - "Ми виступатимемо у найсильнішій лізі світу, і тут все можливе. Не знаю, чи виконаємо план-мінімум президента. Інколи навіть корисніше буває поїхати в баражах, а це на два матчі більше і для вболівальників, і для гонщиків. Зрештою, спідвей - це не футбол. Тут не все залежить від гонщика. В одному заїзді може підвести двигун, в іншому - зчеплення, а потім зірветься ланцюг і тоді матч програно".  

   Григорій запевнив, що цього року покаже значно кращі результати, ніж у минулому. Проблемою не надто вдалого сезону-2015 стали фінанси... А також про Рафала Шомбєрського, з яким йому уже доводилось їздити в одній команді за Ченстохову...

 - "Минулий сезон був схожий на перехідний період після Ченстохови. Ні для кого не є таємницею, які проблеми були в клубу. На жаль, вони і мене торкнулись. Зараз вже все позаду, і це дуже добре. Зміна є важливою, особливо зміна клубу. А так нічого більше не міняється - ні курс підготовки, ні тюнер. Маю десять двигунів з п'ятьма рамами. Думаю, цього вистачить. На крайній випадок ще є два кросові двигуни. Приємно знову виступати в одній команді з Рафалем. В Ченстохові нам вдавалось навіть вигравати подвійно заїзди. Якщо буде потреба, навіть готовий позичити йому свій мотор".

 

przegladsportowy.pl

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

 

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: Григорій Лагута, РОВ Рибнік, ПОЛЬША, Екстраліга
Переглядів: 162 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі