SPEEDWAY24
Субота, 20.07.2024, 01:59
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

ІРЕНЕУШ НАВРОЦЬКІ ПРОДОВЖУЄ ДИВУВАТИ СПІДВЕЙНУ ПОЛЬЩУ
17.11.2017, 23:51

   Бізнесмена Іренеуша Навроцького спідвейна Польща прийняла до своєї "сім'ї" близько місяця тому, а йому уже вдалось здивувати увесь світ підписанням контракту з жешувською "Сталлю" Грегом Хенкоком. Та на цьому цей пан не зупиняється, і розглядає варіант створення ще однієї надзвичайно цікавої ліги в Польщі!

   Новий "шеф" спідвею Жешува має намір організувати найближчим часом зустріч з президентами інших клубів для того, щоб обсудити можливість створення ... жіночої Ліги Спідвею! Сам пан Навроцькі переконує, що така ідея йому спала на думку ще раніше і тепер хоче почути висловлення інших людей стосовно цього.

Іренеуш Навроцькі: "Якщо декілька осіб мені скаже, що є щось недобре в моїх ідеях - я відразу відмовляюся від задуманого. Однак, коли мені говорять, що це просто не реально - у мене з'являється ще більше натхнення, щоб довести, що все реально".

По темі:

"ПОЛЬСЬКИЙ СПІДВЕЙ МАЄ ТАЛАНТИ". ЧЕРГОВІ ЮНІОРКИ В ОЧІКУВАННІ ЛІЦЕНЗІЙ

   За словами Навроцького, на зустрічі він запропонує решті презиндентам створити при клубах секції для дівчат. Саме це стане першим кроком до організації цілої спідвейної ліги для "кобіт".

- "В Жешуві ми плануємо це зробити уже наступного року. Мав розмову з колишньою спідвеїсткою Клаудією Шмай і переконав її, що така ідея буде доречною. Вона погодилась координувати заняття у нашій секції. Якщо "презеси" інших клубів будуть зацікавлені у цьому, я готовий допомогти у створенні спідвейних осередків для дівчат в інших регіонах".

   На даний момент в Польщі дві спортсменки мають ліцензії на повноцінні старти в лігових змаганнях - це 16-річна Моніка Нетикша з Ченстохови і 18-річна Вероніка Бурлага з Гнєзно, яка днями підписала свій перший професійний контракт у рідному клубі.

 

speedway24.com

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: жіночий спідвей, Сталь Жешув, Іренеуш Навроцькі
Переглядів: 344 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі