SPEEDWAY24
Середа, 01.04.2020, 13:26
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

ЯЦЕК ФРАТЧАК: "КАРПОВ МОЖЕ СТАТИ ВІДКРИТТЯМ"
20.01.2016, 22:40

   Перед початком сезону в Екстралізі однією з найбільш цікавою темою для обговорення є можливість чи неможливість поборотись за вихід до плей-офф одного з найавторитетніших в останні роки клубів - Ekantor.pl Фалубаз Зелена Гура. Свою думку з цього приводу висловив колишній менеджер команди Яцек Фратчак, роздавши чимало "авансів" новачкам клубу. Яцек Фратчак:

 - "По-перше, Фалубаз створив універсальний склад. Команду залишили Андреас Йонссон, Гжегож Валасек і Кшиштоф Яблонські. В цьому сезоні їх замінять Джейсон Дойл, Кенні Ларсен і Андрій Карпов. Це так званий конгломерат*. Завдяки цьому Фалубаз став ще більш універсальною командою. Прошу звернути увагу, які це гонщики. Вся наша "доросла" шістка володіє різними параметрами і властивостями поводження на доріжці - є в нас і "бійці", і "стартери". Гонщиків, які люблять тверді, м'які чи посередні доріжки. Одного дня може виявитись, що лідером стане той, хто ним ще ніколи не був. Ларсена називають гонщиком одного треку. І я з цим категорично не погоджуюся. Це молодий гонщик з величезним потенціалом. А те, що відмміно вивчив доріжку в Жешуві - це лише його заслуга. На перший час і там в нього не все складалось гладко, але з часом він став лідером команди. Має всі шанси на те, щоб так було і в Зеленій Гурі. Дещо ризикували з Дойлом, враховуючи його важку травму наприкінці минулого сезону. Не менш ризикованим було і підписання Андрія Карпова з Першої Польської Ліги. Він є дуже амбітним гонщиком і завжди бореться до останнього. Думаю, тут цілком може бути несподіванка. Великі надії покладаємо і на Пєщека, який не виправдовував сподівань на початку минулого року, та ближче до кінця сезону уже демонстрував хороші результати".

*Конгломерат - Механічне поєднання різнорідних предметів чи їхніх частин, понять, поглядів, міркувань тощо; безладний набір, скупчення, суміш.

 

przegladsportowy.pl

 

 

 

 

 

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: Ekantor.pl Фалубаз Зелена Гура, Андрій Карпов, Кенні Ларсен, Джейсон Дойл, Яцек Фратчак
Переглядів: 345 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі