SPEEDWAY24
П`ятниця, 28.01.2022, 00:48
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

КАЛЕНДАР ПЛС НА 2016 РІК
20.01.2016, 12:27

   Польський Мотоциклетний Союз (PZM) нарешті оприлюднив остаточний календар змагань на 2016 рік. Участь в турнірі візьмуть одинадцять команд. Равіч і Ополе свої матчі проводитимуть виключно на домашніх треках, і лише в очних зустрічах обміняються візитами один до одного.

   Стартує ліга 28 березня, заключний тур - 11 вересня. Після цього дві найкращі команди 18 і 25 вересня визначать чемпіона сезону, а 2 і 9 жовтня відбудуться перехідні матчі команди-невдахи фінального протистояння з передостанньою командою Екстраліги за право стартувати в найсильнішій лізі у сезоні 2017 року.

1-Й ТУР   (28 березня)

Сталь Жешув : Колеяж Равіч
Hawi Racing Team Ополе   : Влукняж Ченстохова
Полонія Піла   КСМ Кросно
Ванда Краків   Локомотив Даугавпілс
Полонія Бидгощ   Ожел Лодзь
Вибжеже Гданськ     пропуск

2-Й ТУР   (3 квітня)

Ожел Лодзь     Сталь Жешув
Влукняж Ченстохова       Полонія Бидгощ
КСМ Кросно     Hawi Racing Team Ополе
Колеяж Равіч     Ванда Краків
Вибжеже Гданськ       Полонія Піла
Локомотив Даугавпілс       пропуск

3-Й ТУР   (10 квітня)

Hawi Racing Team Ополе     Вибжеже Гданськ
Полонія Бидгощ       КСМ Кросно
Сталь Жешув     Влукняж Ченстохова
Локомотив Даугавпілс     Колеяж Равіч
Ванда Краків       Ожел Лодзь
Полонія Піла       пропуск

4-Й ТУР   (17 квітня)

Ожел Лодзь       Локомотив Даугавпілс
Влукняж Ченстохова       Ванда Краків
Вибжеже Гданськ       Полонія Бидгощ
Полонія Піла     Hawi Racing Team Ополе
КСМ Кросно     Сталь Жешув
Колеяж Равіч     пропуск

5-Й ТУР   (24 квітня)

Полонія Бидгощ       Полонія Піла
Локомотив Даугавпілс       Влукняж Ченстохова
Колеяж Равіч     Ожел Лодзь
Сталь Жешув     Вибжеже Гданськ
Ванда Краків       КСМ Кросно
Hawi Racing Team Ополе     пропуск

6-Й ТУР   (1 травня)

Hawi Racing Team Ополе     Полонія Бидгощ
Влукняж Ченстохова     Колеяж Равіч
КСМ Кросно       Локомотив Даугавпілс
Вибжеже Гданськ       Ванда Краків
Полонія Піла     Сталь Жешув
Ожел Лодзь       пропуск

7-Й ТУР   (8 травня)

Локомотив Даугавпілс       Вибжеже Гданськ
Колеяж Равіч     КСМ Кросно
Ожел Лодзь       Влукняж Ченстохова
Сталь Жешув   Hawi Racing Team Ополе
Ванда Краків       Полонія Піла
Полонія Бидгощ       пропуск

8-Й ТУР   (18 травня)

Вибжеже Гданськ       Колеяж Равіч
Полонія Піла       Локомотив Даугавпілс
Hawi Racing Team Ополе       Ванда Краків
Полонія Бидгощ       Сталь Жешув
КСМ Кросно       Ожел Лодзь
Влукняж Ченстохова       пропуск

9-Й ТУР   (22 травня)

Локомотив Даугавпілс       Hawi Racing Team Ополе
Колеяж Равіч       Полонія Піла
Ожел Лодзь       Вибжеже Гданськ
Влукняж Ченстохова       КСМ Кросно
Ванда Краків       Полонія Бидгощ
Сталь Жешув       пропуск

10-Й ТУР   (29 травня)

Вибжеже Гданськ       Влукняж Ченстохова
Полонія Піла       Ожел Лодзь
Hawi Racing Team Ополе       Колеяж Равіч
Полонія Бидгощ       Локомотив Даугавпілс
Сталь Жешув       Ванда Краків
КСМ Кросно       пропуск

11-Й ТУР   (5 червня)

Локомотив Даугавпілс       Сталь Жешув
Колеяж Равіч       Полонія Бидгощ
Ожел Лодзь       Hawi Racing Team Ополе
Влукняж Ченстохова       Полонія Піла
КСМ Кросно       Вибжеже Гданськ
Ванда Краків       пропуск

12-Й ТУР   (8 червня)

Вибжеже Гданськ       КСМ Кросно
Полонія Піла       Влукняж Ченстохова
Полонія Бидгощ       Колеяж Равіч
Сталь Жешув       Локомотив Даугавпілс
Hawi Racing Team Ополе       Ожел Лодзь
Ванда Краків       пропуск

13-Й ТУР   (19 червня)

Ожел Лодзь       Полонія Піла
Локомотив Даугавпілс       Полонія Бидгощ
Колеяж Равіч       Hawi Racing Team Ополе
Влукняж Ченстохова       Вибжеже Гданськ
Ванда Краків       Сталь Жешув
КСМ Кросно       пропуск

14-Й ТУР   (26 червня)

Hawi Racing Team Ополе       Локомотив Даугавпілс
Полонія Бидгощ       Ванда Краків
КСМ Кросно       Влукняж Ченстохова
Вибжеже Гданськ       Ожел Лодзь
Полонія Піла       Hawi Racing Team Ополе
Сталь Жешув       пропуск

15-Й ТУР   (10 липня)

Локомотив Даугавпілс       Полонія Піла
Колеяж Равіч       Вибжеже Гданськ
Ожел Лодзь        КСМ Кросно
Сталь Жешув       Полонія Бидгощ
Ванда Краків       Hawi Racing Team Ополе
Влукняж Ченстохова       пропуск

16-Й ТУР   (13 липня)

Вибжеже Гданськ       Локомотив Даугавпілс
Полонія Піла       Ванда Краків
Hawi Racing Team Ополе       Сталь Жешув
Влукняж Ченстохова       Ожел Лодзь
КСМ Кросно       Колеяж Равіч
Полонія Бидгощ       пропуск

17-Й ТУР   (20 липня)

Локомотив Даугавпілс       КСМ Кросно
Колеяж Равіч       Влукняж Ченстохова
Полонія Бидгощ       Hawi Racing Team Ополе
Сталь Жешув       Полонія Піла
Ванда Краків       Вибжеже Гданськ
Ожел Лодзь       пропуск

18-Й ТУР   (5 серпня)

Ожел Лодзь       Колеяж Равіч
Влукняж Ченстохова       Локомотив Даугавпілс
КСМ Кросно       Ванда Краків
Вибжеже Гданськ       Сталь Жешув
Полонія Піла       Полонія Бидгощ
Hawi Racing Team Ополе       пропуск

19-Й ТУР   (21 серпня)

Hawi Racing Team Ополе       Полонія Піла
Полоенія Бидгощ       Вибжеже Гданськ
Сталь Жешув       КСМ Кросно
Ванда Краків       Влукняж Ченстохова
Локомотив Даугавпілс       Ожел Лодзь
Колеяж Равіч       пропуск

20-Й ТУР   (28 серпня)

Колеяж Равіч       Локомотив Даугавпілс
Ожел Лодзь       Ванда Краків
Влукняж Ченстохова       Сталь Жешув
КСМ Кросно       Полонія Бидгощ
Вибжеже Гданськ       Hawi Racing Team Ополе
Полонія Піла       пропуск

21-Й ТУР   (4 вересня)

Hawi Racing Team Ополе       КСМ Кросно
Полонія Бидгощ       Влукняж Ченстохова
Сталь Жешув       Ожел Лодзь
Ванда Краків       Hawi Racing Team Ополе
Полонія Піла       Вибжеже Гданськ
Локомотив Даугавпілс       пропуск

22-Й ТУР   (11 вересня)

Локомотив Даугавпілс       Ванда Краків
Колеяж Равіч       Сталь Жешув
Ожел Лодзь       Полонія Бидгощ
Влукняж Ченстохова       Hawi Racing Team Ополе
КСМ Кросно       Полонія Піла
Вибжеже Гданськ       пропуск

 

 

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: Польська Ліга Спідвею, Сталь Жешув, Hawi Racing Team Ополе
Переглядів: 234 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі