SPEEDWAY24
Неділя, 28.11.2021, 21:52
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

NICE ПОЛЬСЬКА ЛІГА СПІДВЕЮ. СКЛАДИ КОМАНД НА СЕЗОН 2017 РОКУ
21.11.2016, 17:44

   На відміну від "молодших побратимів", клуби Польської Ліги Спідвею, яку в Польші називають "Liga Nice" практично повністю сформували свої склади. Хоча і тут не виключені ще контракти з так званими "безробітними", яких залишилось ще достатньо.

Склади команд станом на 21 листопада

 

"Ванда" Краків

Дорослі: 

Ніколай Кліндт 1988   Данія

Патрик Хоугаард 1989   Данія

Клаус Віссінг 1986   Данія

Скотт Ніколлс 1978   Великобританія 

Ернест Коза 1994   Польша

Матеуш Щепаняк 1987   Польша

Юніори:

-------------

Тренер: ???

"Вибжеже" Гданськ
 

Дорослі:

Арслан Файзулін 1999   Росія

Ренат Гафуров 1982   Росія

Андерс Томсен 1994   Данія

Лінус Сундстрем 1990   Швеція

Трой Батчелор 1987   Австралія

Каспер Гомульські 1993   Польша

Оскар Файфер 1994   Польша

Хуберт Леговік 1995   Польша

Юніори:

Патрик Бешко 1996   Польша

Домінік Коссаковські 1997   Польша

Ауреліуш Бєлінські 1997   Польша

Тренер: Мірослав Ковалік 1969   Польша


"Локомотив" Даугавпілс

Дорослі:

Йонас Кільмакорпі 1980   Швеція / ​ Фінляндія

Тімо Лахті 1992   Фінляндія

Кім Нільссон 1990   Швеція

Сергій Логачов 1995   Росія

Ніколас Коватті 1988   Італія

Кястас Пуоджукс 1986   Латвія

Максим Богданов 1989   Латвія

Юніори:

Євген Костигов 1996   Латвія

Олег Михайлов 1999   Латвія

Даниїл Колодінський 2000   Латвія

Денис Зворигін 1998   Латвія

Артем Трофимов 2000   Латвія

Давіс Курміс 1999   Латвія

Тренер: Микола Кокін 1963   Латвія

"Ожел" Лодзь
 

Дорослі:

Ханс Андерсен 1980   Данія

Рорі Шлейн 1984   Австралія

Роан Тунгейт 1990   Австралія

Олександр Локтаєв 1994   Росія /  Україна

Глеб Чугунов 1998   Росія

Пьотр Свідерські 1983   Польша

Роберт Місковяк 1983   Польша

Едвард Мазур 1993   Польша

Юніори:

Міхал Пьосіцькі 1996   Польша

Матеуш Блажиковські 2000   Польша

Тренер: ???

"Полонія" Бидгощ
 

Дорослі:

Віктор Кулаков 1995   Росія

Андрій Кудряшов 1991   Росія

Микола Цурило 1992   Польша

Марцін Єджеєвські 1987   Польша

Оскар Айтнер-Голлоб 1995   Польша

Яцек Голлоб 1969   Польша

Даміан Адамчак 1991   Польша

Юніори:

Патрик Сітарек 1997   Польша

Томаш Орват 1999   Польша

Матеуш Ягла 1999   Польша

Даміан Сталковські 1999   Польша

Тренер: Яцек Голлоб 1969   Польша

"Полонія" Піла
 

Дорослі:

Бреді Куртц 1996   Австралія

Вадим Тарасенко 1994   Росія

Міхал Щепаняк 1983   Польша

Аркадіуш Павлак 1995   Польша

Адріан Цифер 1995   Польша

Томаш Гапінські 1982   Польша

Норберт Кощух 1984   Польша

Юніори: 

Каспер Гжегорчик 1997   Польша

Павел Станішевські 1998   Польша

Тренер: Томаш Зентковські 1980   Польша


"Сталь" Жешув

Дорослі:

Ніклас Порсінг 1993   Данія

Андрей Попа 1996   Румунія

Дейві Ватт 1978   Австралія

Джош Грайчонек 1990   Австралія

Кріс Харріс 1982   Великобританія

Дімітрі Берже 1996   Франція

Давід Лампарт 1990   Польша

Юніори:

Патрик Войдило 1999   Польша

Віктор Лампарт 2001   Польша

Матеуш Ржаса 1998   Польша

Тренер: Януш Стахира 1960   Польша

"Унія" Тарнув
 

Дорослі:

Петер Льюнг 1982   Швеція

Міккель Міккельсен 1994   Данія

Кеннет Бьєрре 1984   Данія

Якуб Ямруг 1991   Польша

Артур Чая 1994   Польша

Артур Мрочка 1989   Польша

Юніори:

Каспер Конєчни 1998   Польша

Пьотр Пьоро 1999   Польша

Кристіан Стефанов 2000   Польша

Патрик Рольніцькі 1998   Польша

Тренер:  Павел Баран 1983   Польша

 

 

О.Кульбаченко

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

 

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: Ожел Лодзь, Унія Тарнув, Ванда Краків, Локомотив Даугавпілс, Nice Польська Ліга Спідвею, Полонія Піла, Сталь Жешув, Полонія Бидгощ, Вибжеже Гданськ
Переглядів: 277 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі