SPEEDWAY24
Субота, 20.07.2024, 01:49
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

ПЕРША ПЕРЕМОГА ЧЕМПІОНІВ, СНІГОПАД В ЗЕЛЕНІЙ ГУРІ
25.04.2016, 12:31

   Третій тур польської Екстраліги ознаменувався багатьма дебютними перемогами. Минулорічні чемпіони і явні фаворити цьогорічної першості - "Бики" з Лєшно лише з третьої спроби відчули смак перемоги в новому сезоні... Зеленогурський "Фалубаз" на власній доріжці не без бою виборов два пункти в протистоянні з Рибніком, а наш Андрій Карпов реабілітувався за гонку в Торуні... Грудзьондз зняв "скальп" з віце-чемпіонів-2015...

   В Лєшно перед матчем з Get Well-ом не віяло жодними оптимістичними нотками. Команда провалила старт сезону, чим поставила під сумнів захист свого минулорічного титулу. Брак травмованого Еміля Сайфутдінова виявився більш вагомою втратою, ніж бажання проявити себе трійки Павліцькі - Зенгота - Мусєляк. Саме з цих гонщиків когось обов'язково посадить "на лаву" росіянин, як тільки одужає. А тут ще й травма Кільдеманда перед матчем з Торунем вказувала на те, що фаворитом конкретного поєдинку стануть гості. 

   Та уже на стартовому відрізку поєдинку "Унія" дала зрозуміти, що збирається дати "прикурити" гостям. Першими таку заявку підтвердили юніори Лєшно, залишивши за своїми спинами молодих торуньчан з Пашею Пшедпельським на чолі. "Бики" контролювали хід матчу, аж поки вкотре в сезоні не гепнувся Петя Кільдеманд... І якщо після першого падіння він ще знайшов сили виїхати на доріжку в 10-му старті, то після другого більше на трек так і не виїхав. 

   На щастя для господарів, нарешті поїхав Павліцькі-молодший, який перед цим здобув впевнену перемогу у відборі до фіналу польської кваліфікації на європейські і світові першості. 12 пунктів Пьотрека, а також подвійна перемога в 12 заїзді пари Качмарек - Зенгота стали основними факторами звитяги "Унії". Перед заключними трьома стартами перевага господарів складала 10 очок, і розтринькати цей гандикап вони просто не мали права.

   Вдала гонка у виконанні Грега Хенкока не компенсувала провал Медзинського, який у цьому матчі привіз лише одне очко. В Торуні уже назвали саме це причиною поразки, прив'язуючи до цього ще й проблеми з мотором Мартіна Вацуліка у другій частині гонки. В підсумку, перша перемога "Унії" з певними ознаками прокидання після зимової сплячки, однак з величезними сподіваннями і очікуваннями на повернення Еміля...

"Унія" Лєшно - Get Well Торунь - 50:40

"Унія" Л.: 

  9. Пьотр Павліцькі - 12 (2,3,2,2,3)
10. Тобіаш Мусєляк - 6+3 (1*,2*,1*,1*,1)
11. Гжегож Зенгота - 10+1 (1,2,2,2*,3)
12. Петер Кільдеманд - 3 (3,п,п/в)
13. Нікі Педерсен - 11 (3,3,3,2,0)
14. Даніель Качмарек - 6 (3,0,3,0)
15. Бартош Смектала - 2+1 (2*,0,0)

Get Well Торунь: 

  1. Мартін Вацулік - 9+2 (3,3,1*,0,1,1*)
  2. Каспер Гомульські - 3 (0,1,2,д)
  3. Адріан Медзинські - 1+1 (п/в,1*,0)
  4. Грег Хенкок - 15 (2,2,3,3,3,2)
  5. Кріс Холдер - 7 (2,1,1,1,2)
  6. Павел Пшедпельські - 5+1 (1,1*,0,3,п/в)
  7. Ігор Копец-Собчинські - 0 (0,п/-)

 

   Відкривав офіційний спідвейний сезон в Зеленій Гурі матч між місцевим "Ekantor.pl Фалубаз" та КС Рибніком. Після поразки в Торуні "Мауси прагнули будь-що реабілітуватися на очах власної вболівальницької аудиторії і Ярека Хампеля, який уже цього тижня повинен розпочати тренування. І нічого б, здавалося, складного перед "зеленкою" не було - "Рибки" ще перед матчем говорили, хто є фаворитом зустрічі і що їхнім завданням на цей поєдинок буде не програти з великою різницею в рахунку. Та допомога гостям прийшла звідти, звідки її ніхто не очікував - стартова машина в Зеленій Гурі недільного вечора вирішила "повимахуватись", добряче погравши на нервах і вболівальників, і гонщиків господарів. Плюс до цього нівелювала перевагу власного тору і погода, яка під час гонки видала снігопад, перетворивши доріжку на справжній огород з болотом. Головним для гонщиків в таких умовах було не проходження доріжки якнайшвидше, а дістатись фінішу кожного заїзду, що не видавалось таким вже простим завданням.

   Вже стартовий заїзд показав, що легкої прогулки в "Фалубазу" не буде. Це Йонссон скористався всіма знаннями місцевої доріжки, залишивши "в дураках" і Дудека, і Карпова, якого в другому віражі першого кола ще й "взув" Макс Фрік. Окривлені успіхом на старті матчу, гості збільшили свою перевагу ще й в юніорському заїзді, який через проблеми стартової машини і падіння Хмеля вдалось розіграти лише з четвертої спроби! "Рибки" взяли під свій контроль хід матчу, не позволяючи гонщикам господарів виграти хоча б один заїзд. А коли в 5-му старті Андреас Йонссон з "непрацюючої" цього вечора другої доріжки привіз Дойла і Пєщека, в якого протягом усієї гонки були явні проблеми з технікою, а між ними вклинився все той же Фрік, фанатський сектор "Маусів" вперше "засвистів" у сторону своїх улюбленців.

   Можливо, саме це і змусило взятися "Фалубаз" за справу. І якщо Протасевичу і Пєщеку ще один колишній "Міккі Маус" Холта дав відпір, то проти пари Карпов/Дудек гості в складі Гріши Лагути і юніора Вєчорека були безсилі. Вперше у цьому матчі господарям вдалось за всіма статтями виграти старт. І хоча Лагута й намагався пресингувати Дудека, нічого з цього не вийшло! Патрик відбив атаки росіянина, і спокійно пішов прикривати "на всякий випадок" спину червоноградця, який виграв свій перший заїзд в Екстралізі!

   В 9-му старті пара Дудек/Карпов знову привезла 5 балів для "Фалубазу", вперше вивівши свою команду вперед у рахунку. Заїзд виявився практично ідентичним до 7-го - різниця полягала лише в тому, що тепер в ролі "забійника" виступив поляк. І якби не два поспіль дефекти Протасевича у 10-му і 11-му заїздах, питання переможця матчу можна було б знімати. А вийшло так, що за чотири старти до фінішу гонки Рибнік знову вийшов уперед! 

   На жаль для гостей, "болото" відіграло не на їхню користь в заключній частині гонки. Всі сподівання покладались на Йонссона. Та швед, потрапивши "під роздачу" від Пєщека, ледь втримав "на ходу" мотоцикл, пропустивши ще й Дойла. Австралієць на пару з Дудеком привезли ще "+2" у заключному перед номінованими заїзді. довівши перевагу "зеленки" до комфортних "+5". Здавалося б, завдання господарів виконане. Та іншої думки були Фрік і Холта, які в непростих погодніх умовах залишили далеко позаду себе Протаса і Пєщека. Розв'язка наступила в заключному заїзді, в якому спершу Дудек не "вгамував свого коня", та в перезаїзді впевнено вийшов переможцем. Дойл активно стримував Лагуту, і лише наприкінці заїзду, коли Патрик вже був недосяжний для суперників, пропустив росіянина, не наражаючи на небезпеку себе і Грішу.

   Непроста перемога "Фалубазу", який відразу після матчу у повному складі висловив слова підтримки Кенні Ларсену і цю звитягу присвятив саме йому.

"Ekantor.pl Фалубаз" Зелена Гура - КС Рибнік - 46:43

"Ekantor.pl Фалубаз":

  9. Патрик Дудек - 13+1 (2,2,2*,3,1,3)
10. Андрій Карпов - 7+1 (0,3,2*,2)
11. Джейсон Дойл - 12+1 (1*,2,2,3,3,1)
12. Ярослав Хампель - з/г
13. Пьотр Протасевич - 7+1 (2,1*,3,д,д,1)
14. Кристіан Пєщек - 4+1 (д,0,2,2*,0)
15. Себастіан Нєджведж - 3+1 (2,1*,0)

 

КС Рибнік:

  1. Андреас Йонссон - 9 (3,3,2,1,0)
  2. Макс Фрік - 9+1 (1,1,1*,3,3)
  3. Руне Холта - 7+1 (0,3,1,1,2*)
  4. Даміан Балінські - 5 (3,0,0,2)
  5. Григорій Лагута - 9 (3,1,3,0,2)
  6. Каміл Вєчорек - 3 (3,0,0)
  7. Роберт Хмель - 1 (п/в,0,1)

 

   ГКМ Грудзьондз вкотре підтвердив думку фахівців, що є домашньою командою. Після розгрому у стартовому турі тарнувської "Унії", ні з чим додому поїхали і минулорічні срібні призери першості - гонщики "Спарти" Вроцлав. І це при тому, що ГКМ-ці вже не вперше виграють завдяки старанням трьох гонщиків. Артем Лагута з кожною гонкою доводить, що рівень Екстраліги вимагає більш вагомих результатів, ніж у нього, а Антон Ліндбек, після непоганого дебюту в попередньому турі, перед власними вболівальниками дещо "скис". Однак старань "Бучека", "Окуня" і "Худого" вистачило для загальнокомандної перемоги, вирвавши її лише під кінець гонки. "Спартанці" бились, як могли. І були дуже близькими до завоювання хоча б одного пункту. Як це часто буває у спорті, у вирішальну мить підвів явний лідер команди, яким у вроцлавців є дворазовий ОЧС Тай Воффінден. Саме йому випала честь рятувати команду в заключному заїзді на пару з Мачеком Яновським. І якщо поляк "свої" 2 очки привіз без проблем, то британець не знайшов альтернативних дій проти Бучковського і Окунєвського, поступившись їм за всіма статтями. Як підсумок, друга перемога ГКМ-у, який на пару з гожувською "Сталлю" очолює турнірну таблицю Екстри після 3-х календарних турів.

ГКМ Грудзьондз - "Спарта" Вроцлав - 47:43

ГКМ:

  9. Антоніо Ліндбек - 5 (1,3,1,0,0)
10. Томаш Голлоб - 11+1 (0,2*,3,3,3)
11. Рафал Окунєвські - 9+1 (2*,3,3,0,1)
12. Кшиштоф Бучковські - 12+1 (3,1,2*,3,3)
13. Артем Лагута - 3 (п/в,2,1,0)
14. Марцін Новак - 4+1 (2,1*,1)
15. Матеуш Райнер - 3+1 (1*,2,0)

"Спарта":

  1. Тай Воффінден - 12+1 (3,2,3,2,2*,0)
  2. Вацлав Мілік - 7+3 (2*,0,2*,1*,2)
  3. Шимон Вожняк - 0 (0,0)
  4. Томаш Єджеяк - 6 (1,3,0,2)
  5. Мацей Яновські - 8+1 (3,1,1,1*,2)
  6. Максим Драбік - 9+1 (3,0,2,3,1*)
  7. Даміан Дрождж - 1 (0,1,0)

 

   Матч "Унія" Тарнув - "Сталь" Гожув перенесено через дощ. Матчі 4-го туру заплановані на неділю, 1 травня:

"Спарта" - "Сталь"

"Get Well Торунь" - "Унія" Т.

КС Рибнік - ГКМ 

"Ekantor pl. Фалубаз" - "Унія" Л.

 

О.Кульбаченко

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: КС РОВ Рибнік, Get Well Торунь, Унія Тарнув, ГКМ Грудзьондз, Унія Лєшно, Ekantor.pl Фалубаз Зелена Гура, Сталь Гожув, Спарта Вроцлав, Екстраліга
Переглядів: 326 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі