Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

ПОЛЯКИ МРІЮТЬ ПРО НАГОРОДИ
07.07.2016, 17:03

Так вже сталось, що в турнірі Speedway Euro Championship, створеному польською компанією One Sport, за три роки його проведення ще жодного разу польські спортсмени не здобували нагород. Виступали вони там стабільно, бували і "проблиски". Однак, цього було замало для потрапляння до призової трійки. Як буде цього разу?

У всіх турнірах Чемпіонату Європи нового формату участь приймали найбільш титуловані польські спортсмени. Однак, ні Томашу Голлобу, ні Пьотру Протасевичу з Янушем Колоджеєм, ні молодим Пшемиславу Павліцькому і Мацею Яновському не вдавалось з різних причин вибороти хоча б якусь медаль. Найкращим результатом може похвастатись Колоджей, який двічі поспіль (2014, 2015) фінішував на 5-й позиції. Цим він гарантував собі участь в наступних турнірах SEC, однак все це було без нагород.

Така ситуація підштовхує "Колді" в поточному сезоні боротись за вищі місця, ніж до цього. Він є досвідченим гонщиком з високою кваліфікацією, яку здобував роками на треках усієї Європи. З початку року Януш демонструє хорошу форму і є одним з лідерів як тарнувської "Унії", так і всієї Екстраліги загалом. Нещодавно виборов срібну нагороду в Speedway Best Pairs Cup у складі команди "eport2000.pl Team", а всі три етапи турніру завершував на подіумі. Тому поляк може стати тим, хто зіпсує плани головним фаворитам турніру, і постарається вибороти першу в історії нагороду для Польші в SEC.

Окрім тарнувця, чималі сподівання польських фанатів покладаються і на віце-чемпіона світу 2014 року Кшиштофа Каспшака. Минулорічні невдачі і проблеми з технікою залишились позаду. Гонщик гожувської "Сталі" знову показує високі результати і повернув собі роль одного з лідерів команди. Сам же вкотре повірив у свої сили і прагне нових перемог. Каспшак уже стартував у цьому турнірі, вигравши етап в Горічані по "дикій картці" (2013 рік). З впевненістю можна говорити, що в його планах знову буде взійти на подіум. Тільки не окремого етапу, а в генеральній класифікації. Дивлячись на його цьогорічні результати, шанси можна розцінювати, як досить високі.

Останнім з трійки поляків, які є постійними учасниками SEC - 2016, є Пшемислав Павліцькі. Він є представником недавнього надзвичайно талановитого покоління молодих гонщиків Польші. В минулому сезоні він зайняв в SEC 8-е місце. Цей досвід може стати в нагоді йому цього року. Після проблем минулого сезону і розриву контракту з "Унією" Лєшно, повертає свою звичну форму разом з Каспшаком в складі гожувської "Сталі". Там з кожною гонкою показує все більше впевненності і покращує свої результати, стаючи невід'ємною частиною чемпіонів Польші 2014 року. Чи буде цього достатньо, щоб втрутитись у боротьбу за призові місця? Добрий старт на інавгураційному етапі може стати для Пшемека поштовхом до високих результатів.

З впевненістю можна констатувати, що "Біло-Червоні" мають реальні шанси, щоб нав'язати боротьбу провідним європейським гонщикам, і вибороти першу в історії польського спідвею нагороду в SEC. Ключем до цього має стати рівна і стабільна їзда на всіх чотирьох етапах турніру. Не можна позволяти собі провальні виступи. Велику втрату очок відіграти буде нереально. Вся трійка дуже добре знає доріжки усіх чотирьох стадіонів, на яких відбуватимуться етапи. До цього ж, Великий Фінал відбудеться в Польші...

speedwayeuro.com

О.Кульбаченко

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: Януш Колоджей, Пшемислав Павліцькі, Кшиштоф Каспшак, SEC, ПОЛЬША, Особистий чемпіонат Європи
Переглядів: 257 | Завантажень: 0