SPEEDWAY24
Вівторок, 20.08.2019, 21:43
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

СКЛАДИ КОМАНД ПОЛЬСЬКОЇ ЛІГИ СПІДВЕЮ НА СЕЗОН 2016 РОКУ
21.02.2016, 10:01

   Як і клуби Екстраліги, учасники Польської Ліги Спідвею визначились зі складами на новий сезон. Україну цього року представлятимуть два гонщики - Станіслав Мельничук і Андрій Кобрін.

   Стартує сезон 28 березня. Загалом, в заявці є 123 дорослих гонщиків (з врахуванням юніорів-легіонерів) і 40 юніорів з польським паспортом. Заявлені гонщики 15-ти країн. Найбільше представництво має, звісно, Польша - 87 гонщиків (47 дорослих + 40 юніорів). Далі йдуть датчани (20) та шведи (12). Найменше представництво делегували Хорватія, Італія та США - по одному спортсмену.

Сталь Жешув

Рене Бах 1990
Кароль Баран 1981
Ніколас Коватті 1988
Мацей Куцяпа 1975
Давід Лампарт 1990
Норберт Магоші 1975
Скотт Нікколлс 1978
Ніклас Порсінг 1993
Йожеф Табака 1989
Юніори:    
Гжегош Бассара 1995
Матеуш Жаса 1998
Патрик Войдило 1999
Тренер: Януш Шльончка  

Локомотив Даугавпілс

Максим Богданов 1989
Йонас Кільмакорпі 1980
Анджей Лебедєв 1994
Фредрік Ліндгрен 1985
Іван Плешаков 1994
Кястас Пуоджукс 1986
Джастін Седжмен 1992
Дейві Ватт 1978
Юніори:    
Євген Костигов 1996
Давіс Курміс 1999
Олег Михайлов 1999
Артем Трофимов 2000
Денис Зворигін 1998
Тренер: Микола Кокін    

Полонія Бидгощ

Микола Цурило 1992
Марцин Єджеєвські 1987
Рафал Конопка 1992
Андрій Кудряшов 1991
Віктор Кулаков 1995
Єспер Соєгаард 1988
Юніори:    
Оскар-Айтнер Голлоб 1995
Бартош Бетрацкі 1995
Шимон Гробельські 1996
Томаш Орват 1999
Патрик Ридлевскі 1998
Даміан Сталковські 1999
Патрик Сітарек 1997
Тренер: Яцек Голлоб  

Ванда Краків

Станіслав Бужа 1977
Джош Грайчонек 1990
Кеннет Хансен 1987
Кріс Харріс 1982
Патрик Хоугаард 1989
Мадс Корнеліуссен 1983
Сем Мастерс 1991
Едвард Мазур 1993
Борис Мітурські 1989
Даніель Питель 1987
Збігнєв Сухецкі 1984
Юніори:    
Ерік Будзин 1997
Міхал Новінські 1997
Тренер: Адам Вайгель  

Ожел Лодзь

Каміл Адамчевські 1993
Ханс Андерсен 1980
Крейг Кук 1987
Віталій Бєлоусов 1992
Тімо Лахті 1992
Каміл Пульчинські 1992
Якуб Ямруг 1991
Роберт Мішковяк 1983
Маріуш Пушаковські 1978
Рорі Шлейн 1984
Роан Тунгейт 1990
Ріккі Веллс 1991
Юніори:    
Оскар Бобер 1997
Міхал Пьосіцкі 1996
Тренер: Лех Кедзіора  

Вибжеже Гданськ

Кшиштоф Яблонські 1977
Каміл Бжозовські 1987
Оскар Файфер 1994
Едуард Крчмар 1996
Ренат Гафуров 1982
Даміан Спеж 1994
Лінус Сундстрем 1990
Марсель Шимко 1992
Андерс Томсен 1994
Магнус Зеттерстрем 1971
Юніори:    
Патрік Беско 1996
Ауреліуш Белінські 1997
Домінік Коссаковські 1997
Давід Вавжиняк 1998
Тренер: Гжегож Дзіковські  

Полонія Піла

Йонас Давідссон 1984
Патрик Дольни 1993
Даніель Кінг 1986
Расмус Єнсен 1993
Норберт Кощух 1984
Бреді Куртц 1997
Кайл Ньюмен 1991
Б'ярне Педерсен 1978
Міхал Щепаняк 1983
Пьотр Свіст 1968
Вадим Тарасенко 1994
Юніори:    
Каспер Гжегорчик 1997
Бартош Хасса 1998
Аркадіуш Павлак 1995
Тренер: Януш Міхаеліс  

КСМ Кросно

Понтус Аспгрен 1991
Тобіас Буш 1988
Томаш Хжановські 1980
Маріуш Фірлей 1980
Мірослав Яблонські 1985
Ніколай Буск Якобсен 1994
Томас Йоргенсен 1992
Зіга Ковачіч 1998
Ернест Коза 1994
Сергій Логачев 1995
Мартін Малек 1985
Патрік Малітовські 1993
Павел Месьонц 1985
Каспер Лікке Нільсен 1994
Марцін Ремпала 1984
Томаш Суханек 1984
Пьотр Шмід 1977
Клаус Віссінг 1986
Юніори:    
Адріан Бьялк 1999
Даміан Дабровські 1995
Тренер: Іренеуш Квечінські  

Колеяж Равіч

Хеннінг Багер 1981
Якоб Букхаве 1993
Даніель Давідссон 1983
Еміль Грондаль 1995
Зденек Холуб 1996
Ронні Ямрожі 1985
Марсель Кайзер 1990
Микита Корольов 1996
Войцех Лісіцкі 1992
Стівен Мауер 1995
Станіслав Мельничук 1995
Патрік Мікель 1998
Сімон Нільсен 1990
Антон Росен 1991
Міхал Скурла 1996
Маріуш Сташевські 1975
Ханек Стіхауер 1987
Адріан Гомульські 1987
Юніори: - - -    
Тренер: Хенрік Ясек  

Влукняж Ченстохова

Матеуш Боровіч 1994
Артур Чая 1994
Даніель Єленевські 1984
Томас Х.Йонассон 1988
Ніколай Кліндт 1988
Андреас Ліагер 1997
Давид Стахира 1985
Якоб Торсселл 1993
Рафал Трояновські 1976
Юніори:     
Міхал Грухальські 1998
Тімотеуш Каспжик 1995
Хуберт Леговік 1995
Оскар Ноцунь 1997
Оскар Поліс 1996
Пшемислав Портас 1996
Каміл Собчик 1996
Павел Станішевські 1998
Бартош Швенчик 1997
Тренер: Йозеф Кафель  

Колеяж Ополе

Жоель Андерссон 1996
Арслан Файзуллін 1999
Денис Гізатуллін 1983
Валентин Гробауер 1994
Андрій Кобрін 1991
Міхал Лопачевські 1989
Лукаш Пшедпельські 1992
Томаш Ремпала 1978
Матіас Тьорнблом 1992
Кенні Веннерстам 1996
Юніори:     
Томаш Гасьор 1998
Адріан Возняк 1999
Єджей Заяц 1997
Тренер: Бартоломей Чеканські  

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: Ожел Лодзь, Ванда Краків, КСМ Кросно, Локомотив Даугавпілс, Полонія Піла, Колеяж Равіч, Сталь Жешув, Hawi Racing Team Ополе, Полонія Бидгощ
Переглядів: 302 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі