SPEEDWAY24
П`ятниця, 28.01.2022, 02:13
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

СУТТЄВІ КАДРОВІ ЗМІНИ В СПІДВЕЇ РАВІЧА!
21.12.2016, 20:06

   У вівторок, 20 грудня, в Равічі відбулись планові збори керівництва РСК "Колеяж" Равіч. Під час засідання було прийнято ряд рішень і призначень. Найцікавішим з них стало приєднання до команди колишнього менеджера "Унії" Лєшно і одного з найбільших "шоуменів" польського спідвею Адама Скурніцького, якому в клубі готові відвести відразу "дві ролі"!

   Протягом останніх 12 років місцевим спідвеєм керував Даріуш Цешлак. Тепер йому на посаді президента клубу змінить Анджей Кузбіцкі. Віце-президентом команди став Кшиштоф Качмарек, секретарем і спікером обрано місцевого діяча Рішарда Валюса, а керівником Ради директорів призначено Мацея Олейніка.

   Окрім цього, став відомий склад команди на сезон 2017 року. Так, тренером клубу залишився Хенрік Ясек, а допомагати йому буде ніхто інший, як Адам Скурніцькі.

   В обов'язки "Скури" входитиме допомагати Ясеку в тренувальному процесі, а також опіка над молодими гонщиками. Пан Кузбіцкі зазначив, що зробить усе можливе для того, щоб равічські вболівальники після майже п'ятнадцятирічної перерви, знову побачили Адама в лізі у складі команди. Новий президент клубу пообіцяв знайти спонсорів, які посприяють до стартів "Скури" в Равічі.

   В період трансферного вікна контракти з клубом підписали легіонери - Валентин Гробауер і Станіслав Мельничук, який став лідером клубу в заключній частині сезону ПЛС-2016. Окрім них, з "Ведмедем" на пластроні виступатимуть орендований в "Унії" Лєшно Марек Лютовіч і чех Зденек Холуб. Також контракти мають молоді, перспективні легіонери - Сімон Нільсен, Патрік Мікель і Нікіта Корольов.

   В майбутньому сезоні клуб з Равіча вже звично скористається з "позиції гостя" - ним стане вихованець місцевої школи спідвею Себастіан Нєджвєдж. Паралельно узгоджено деталі і з другим "гостем" - талантом з Рибніка Ларсом Скупенєм, який отримав згоду на старти за Равіч від наставника "Рибок" Мірослава Корбела. Доповнить склад "Колеяжа" в сезоні тріо молодих гонщиків, орендованих в тому ж Рибніку - Пшемислав Гієра, Мілош Випьор і Давід Йона.

   Новий президент "Колеяжа" висловив подяку клубам з Лєшно, Рибніка і Зеленої Гури. Анджей Кузбіцкі: 

 - "Ніколи не забуду наданої Вашої допомоги нам".

   Також члени Ради шляхом голосування обрали офіційний герб команди, який представлять фанатам найближчим часом. Гаслом на сезон в Равічі буде: "Повернення до традицій!"

   Головною метою Кузбіцкого є повернення місцевих фанатів на трибуни спідвейного стадіону в Равічі. Пан Анджей пообіцяв зробити максимум для того, щоб зв'язок між клубом і вболівальниками був на найвищому рівні.

 

kolejarz.rawicz.pl

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: Адам Скурніцькі, Станіслав Мельничук, Колеяж Равіч, Друга Польська Ліга Спідвею
Переглядів: 171 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі