SPEEDWAY24
Середа, 01.04.2020, 14:26
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

В ТАРНУВІ БЕЗ ОПТИМІЗМУ
22.01.2016, 15:16

   Унія Тарнув протягом чотирьох останніх сезонів незмінно завершувала сезон на подіумі. Все йде до того, що п'ятого поспіль призового місця може і не бути...

   Відомий польський менеджер Яцек Фратчак проаналізував цьогорічну трансферну політику "Ластівок", і не знайшов у ній тих аргументів, за рахунок яких Унія зможе вибороти один з комплектів нагород. Яцек Фратчак: 

 - "Міккель Міккельсен провів добрий сезон в складі Островії Марека Цешлака, і в підсумку увійшов до ТОП-10 гонщиків Польської Ліги Спідвею 2015 року. Та при всій повазі до нього - це і близько не та заміна Мартіна Вацуліка, яка необхідна для боротьби за високі місця. Унія входить в сезон з кадровим дефіцитом. Можливо, датчанину і вдасться вистрелити, але навряд чи йому під силу буде хоча б наблизитись до тих результатів, які демонстрував словак".

   Плюсом для клубу Фратчак вважає прихід юніора Крістіана Ремпали:

 - "Тут очікую найбільших несподіванок. Саме в молодого Ремпали є найбільше шансів компенсувати втрату Вацуліка, і принести тарнувським фанатам багато радості. Крістіан повинен зробити різницю і дати більше можливостей для тактичних перестановок. Заміна Артура Мрочки на Пьотра Свідерського також в "плюс". "Свідер" має потенціал, але в загальному це гонщик, який тільки доповнює пару на доріжці. Він ніколи не був лідером. В першу чергу за рахунок свого екстралігово досвіду Пьотр повинен бути більш корисним, ніж Мрочка".

   Однак ні Міккельсен, ні Свідерський не замінять втрату Вацуліка. Окрім Унії, жоден клуб Екстраліги зі своїми лідерами не розставався. В грудні мало бракувало до того, щоб з команди пішов "ідол" Януш Колодзей, якого активно "сватали" до Лєшно. Якби так сталось, Тарнув з бронзового призера миттєво міг перетворитися в одного з явних аутсайдерів ліги. А так... Є сподівання на Колодзея і, мабуть, Мадсена, що вони зможуть на своїх плечах тягнути всю команду. Та навіть їм на рівних боротись з Тайчиком, Хампелем, Емілем, Педерсеном чи Хенкоком буде боротись надзвичайно складно. 

   Все йде до того, що п'ятого поспіль подіуму, все ж таки, не буде. Не вірять в успішний виступ Унії і в самому Тарнуві. Лукаш Саді, президент Унії: 

 - "На жаль... У нас не вистачало фінансових можливостей, щоб задовільнити гонщика ТОП-рівня, яким беззаперечно є Мартін Вацулік. Чудово розумію, що для того, щоб боротись на рівних з Лєшно і Торунем у нас шансів немає жодних. Нашим завданням-мінімум буде потрапляння до плей-офф. Зазначу, що з таким складом, як у нас - Януш Колодзей, Леон Мадсен, Кеннет Бьєрре. Міккель Міккельсен і Пьотр Свідерські, плюс Крістіан Ремпала в юніорах - ми не маємо права вести боротьбу за виживання".

Категорія: Польша | Додав: mala | Теги: Міккель Міккельсен, Унія Тарнув, Яцек Фратчак, Лукаш Саді, Мартін Вацулік, Януш Колодзей, Крістіан Ремпала, Екстраліга
Переглядів: 149 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі