SPEEDWAY24
Четвер, 02.12.2021, 08:01
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Польша

ВИЗНАЧИЛИСЬ ФІНАЛІСТИ ЗОЛОТОГО ШОЛОМУ ПОЛЬЩІ
11.04.2018, 17:00

   В Оструві Великопольському, Гданську і Познані з затримкою в два тижні визначились фіналісти Золотого Шолому, фінал якого відбудеться 19 квітня на доріжці Піли. У цій гонці визначаться представники Польщі в кваліфікації до Гран-Прі-2019.

Кшиштоф Каспшак - переможець Кваліфікації Золотого Шолому в Оструві Великопольському

   В Оструві перемогу здобув гонщик гожувської "Сталі" Кшиштоф Каспшак. Компанію у фіналі "сталевару" складуть Ярослав Хампель ("Фалубаз"), Гжегож Зенгота ("Унія" Лєшно) і Матеуш Щепаняк (РОВ Рибнік).

 

  1. Кшиштоф Каспшак (Сталь Гожув) - 14 (3,3,2,3,3)
  2. Ярослав Хампель (Унія Лєшно) - 13 (3,3,3,3,1)
  3. Гжегож Зенгота (Фалубаз Зелена Гура) - 13 (3,2,3,2,3)
  4. Матеуш Щепаняк (РОВ Рибнік) - 11 (3,1,2,2,3)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  5. Пьотр Протасевич (Фалубаз Зелена Гура) - 10 (1,3,3,1,2)
  6. Тобіас Мусєляк (Влукняж Честохова) - 9 (д,2,3,1,3)
  7. Томаш Єджеяк (Сталь Жешув) - 9 (2,1,1,3,2)
  8. Даміан Балінські (Стайнер Унія Колеяж Равіч) - 7 (2,1,2,2,0)
  9. Адріан Медзинські (Влукняж Честохова) - 7 (2,0,2,1,2)
10. Марцін Новак (Старт Гнєзно) - 6 (0,3,0,3,0)
11. Каміл Бжозовські (Островія Острув) - 5 (2,2,1,д,0)
12. Адріан Гала (Старт Гнєзно) - 4 (1,0,0,2,1)
13. Збігнєв Сухецькі (Островія Острув) - 4 (1,1,1,0,1)
14. Адріан Цифер (Полонія Піла) - 3 (1,2,0,0,0)
15. Патрик Дольни (Островія Острув) - 3 (0,0,1,1,1)
16. Патрик Рольніцькі (Унія Тарнув) - 2 (0,0,0,д,2)

 По темі:

SEC-2018: МАРЕК ЦЕШЛАК НАЗВАВ

СУПЕРНИКІВ УКРАЇНСЬКИХ ГОНЩИКІВ

 

Тріумф Домініка Кубери в Гданську

   В Гданську було значно цікавіше - по завершенню 20-ти основних заїздів був проведений повноцінний 21 старт за дві прямі перепустки до фіналу серед 4 гонщиків. "Зайвими" за підсумками додаткового заїзду стали два представники "Зеленки" - Кристіан Пєщек і Каспер Гомульські.

   Перемогу тут здобув юніор лєшнівських "Биків" Домінік Кубера, який випередив Давіда Лампарта з Любліна за додатковими показниками. Третім і четвертим фіналістами стали Кшиштоф Бучковські (ГКМ Грудзьондз) і представник клубу-організатора даної кваліфікації Оскар Файфер відповідно.

 

  1. Домінік Кубера (Унія Лєшно) - 12 (1,2,3,3,3)
  2. Давід Лампарт (Мотор Люблін) - 12 (2,3,2,3,2)
  3. Кшиштоф Бучковські (ГКМ Грудзьондз) - 11+3 (2,2,2,3,2)
  4. Оскар Файфер (Вибжеже Гданськ) - 11+2 (0,3,2,3,3)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  5. Кристіан Пєщек (Фалубаз Зелена Гура) - 11+1 (1,2,3,2,3)
  6. Каспер Гомульські (Фалубаз Зелена Гура) - 11+0 (3,1,3,2,2)
  7. Міхал Щепаняк (Вибжеже Гданськ) - 9 (3,1,2,0,3)
  8. Якуб Ямруг (Унія Тарнув) - 9 (2,3,3,1,в)
  9. Павел Пшедпельські (Гет Велл Торунь) - 7 (3,3,1,0,д)
10. Шимон Вожняк (Сталь Гожув) - 6 (3,0,1,1,1)
11. Мірослав Яблонські (Старт Гнєзно) - 6 (2,1,1,1,1)
12. Домінік Коссаковські (Вибжеже Гданськ) - 4 (0,2,0,2,0)
13. Марцін Єджеєвські (Ванда Краків) - 4 (1,0,0,2,1)
14. Ігор Копец-Собчинські (Гет Велл Торунь) - 3 (1,1,0,1,0)
15. Віктор Лампарт (Мотор Люблін) - 2 (0,в,2)
16. Томаш Гапінські (Полонія Піла) - 2 (0,д,1,d,1)
17. Марцін Кошельскі (Гет Велл Торунь) - 0 (0,0)
18. Артур Мрочка (Унія Тарнув) - 0 (ф,в,-,-,-)

     По темі:

СЕЗОН В ПОЛЬШІ ВІДКРИВСЯ

ПЕРЕМОГОЮ БРИТАНЦІВ

 

Януш Колоджей - переможець гонки в Познані

   Ще одним представником "Унії" Лєшно, який став переможцем кваліфікаційних змагань Золотого Шолому Польщі-2018, є досвідчений Януш Колоджей. На доріжці Познані єдиний пункт у нього вдалось відібрати бронзовому призеру турніру - "Орлу" з Лодзі Норберту Кощуху. Між цими двома спідвеїстами у підсумковому протоколі розмістився Максим Драбік з Вроцлава, а заключну перепустку до боротьби за потрапляння в Гран-Прі наступного сезону виборов ще один юніор Лєшно, діючий чемпіон Європи серед гонщиків до 21 року Бартош Смектала.

   У додатковому заїзді за право стартувати в Пілі 19 квітня в ролі резервного гонщика Каспер Ворина випередив Даміана Дрожджа.

   Невдало склалась гонка у вихованця рівненського спідвею Віктора Трофимова. 18-річний гонщик, який був заявлений як резервний гонщик кваліфікації, у двох стартах виборов лише одне очко і зазнав падіння у заключній серії стартів. Після цього Трофимов-молодший отримав право ще одного разу виїхати на доріжку, однак там так і не з'явився.

 

  1. Януш Колоджей (Унія Лєшно) - 14 (3,3,2,3,3)
  2. Максим Драбік (Спарта Вроцлав) - 13 (3,2,3,3,2)
  3. Норберт Кощух (Ожел Лодзь) - 12 (0,3,3,3,3)
  4. Бартош Смектала (Унія Лєшно) - 12 (2,3,3,2,2)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  5. Каспер Ворина (РОВ Рибнік) - 10+3 (2,2,2,2,2) - резерв у фіналі

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  6. Даміан Дрождж (Спарта Вроцлав) - 10+2 (2,1,3,2,2,2)
  7. Марсель Кайзер (ПСЖ Познань) - 9 (3,3,1,1,1)
  8. Себастіан Нєджвєдж (Фалубаз Зелена Гура) - 6 (3,0,д,0,3)
  9. Роберт Мішковяк (Ожел Лодзь) - 6 (1,1,1,3,0)
10. Даніель Єленєвські (Мотор Люблін) - 6 (д,2,2,1,1)
11. Даніель Качмарек (Гет Велл Торунь) - 5 (д,2,0,0,3)
12. Артур Чая (РОВ Рибнік) - 5 (1,1,1,2,0)
13. Себастіан Уламек (Колеяж Ополе) - 4 (2,д,2,д,-)
14. Рафал Качмарж (Сталь Гожув) - 3 (1,1,0,д,1)
15. Оскар Поліс (Колеяж Ополе) - 2 (1,д,1,-,-)
16. Матеуш Боровіч (ПСЖ Познань) - 1 (0,д,0,1,-)
17. Міхал Лопачевські (ПСЖ Познань) - 1 (1,-)
18. Віктор Трофимов (Унія Лєшно) - 1 (1,в,в)

   Заїзди Віктора Трофимова:

15. Мішковяк, Чая, Трофимов, Качмарж (д)

17. Нєджвєдж, Драбік, Лопачевські, Трофимов (п/в)

19. Качмарек, Дрождж, Качмарж, Трофимов (в/2хв)

            Це цікаво!

В 100 КІЛОМЕТРАХ ВІД ЛЬВОВА З'ЯВИТЬСЯ СПІДВЕЙНИЙ ТРЕК!

 

 

Категорія: Польша | Додав: jktu86 | Теги: Ярослав Хампель, Гжегож Зенгота, Віктор Трофимов, Каспер Ворина, Максим Драбік, Домінік Кубера, Бартош Смектала, Золотий Шолом, Януш Колоджей
Переглядів: 247 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі