Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

АНДРІЙ КОБРІН - ЗА КРОК ВІД ПОДІУМУ В ЖАРНОВІЦЕ!
07.08.2016, 11:06

В словацькому Жарновіце відбувся черговий етап відкритого Кубку Чехії. Одним з героїв змагань став червоноградець Андрій Кобрін, який виграв основну серію з повним комплектом, та у фіналі поборотись за подіум не зміг.

Перемогу здобув чех Ондрей Сметана. У фіналі, окрім нашого спортсмена, він випередив свого співвітчизника - Мартіна Малека, сенсацію турніру Марка Хельмута (Нідерланди) і представників господарів - Міхала Томку і Адама Караду

Загалом, участь в гонці прийняли 27 спортсменів.

Результати:

1. Ондрей Сметана (Чехія) - 15 (4,4,3,4) + 2 місце в півфіналі + 1 місце у фіналі

2. Мартін Малек (Чехія) - 15 (4,4,4,3) + 3 місце в півфіналі + 2 місце у фіналі

3. Марк Хельмут (Нідерланди) - 13 (3,3,3,4) + 1 місце в півфіналі + 3 місце у фіналі

4. Андрій Кобрін (Україна) - 16(4,4,4,4) + 2 місце в півфіналі + 4 місце у фіналі

5. Міхал Томка (Словаччина) - 14 (3,3,4,4) + 1 місце в півфіналі + 5 місце у фіналі

6. Адам Карада (Словаччина) - 13 (2,4,4,3) + 3 місце в півфіналі + фальстарт у фіналі