SPEEDWAY24
П`ятниця, 28.01.2022, 02:18
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

ЕКСТРАЛІГА. 10-Й ТУР. РОТАЦІЯ В ЛІДЕРСЬКІЙ ГРУПІ І НОВИЙ ПРИХОВАНИЙ ЛІДЕР (+Відео матчів)
26.06.2017, 15:29

   Десятий тур польської Екстраліги подарував вболівальникам і експертам дуже багато тем для дискусій. "Лихоманка чемпіонів", вже звична поразка Торуня, брак Джейсона Дойла і незапланований виступ Андрія Карпова у матчі "Фалубаза" з "Унією" Лєшно, нічия у Ченстохові... Нам є про що поговорити...

РОВ Рибнік - "Сталь" Гожув - 50:40   (89:91)

   Команда Станіслава Хомського зазнала другої поразки поспіль протягом чотирьох днів. І потрібно визнати, що "Рибки" цілком заслужено здобули свої пункти до турнірної таблиці. Для чемпіонів щастя, що у них є такий собі Бартош Змарзлік, який практично самотужки в заключній частині гонки врятував "сталеварам" хоча б бонусний пункт протистояння.

   Настрій Рибніка на цей матч, як і на всі наступні, був зрозумілим - команда навіть після поразки в четвер від "Биків" з Лєшно ще не втратила шанси на потрапляння до ТОП-4. Для цього потрібно не мало, не багато - як мінімум, вигравати усі домашні матчі і намагатись на виїздних "торах" по-максимуму чіплятись за очки. Такий "запал" не оминув стороною навіть Шомбєрського, який привозив свої пункти у кожному старті, в якому брав участь - відразу й не пригадаєш, коли було востаннє таке свято!

   Гонщики РОВ-у з першого заїзду пішли "в атаку". Бажання перейшло в хвилювання відразу, і навіть досвідчений Ліндгрен (який днями встановив чергове досягнення у кар'єрі - про це у наступних матеріалах) не зміг вгамувати емоції (наїзд на стартову стрічку). Хоч і "продвинутий", та все ж юніор Ворина виїхав замість шведа, однак скласти гідну конкуренцію Іверсену йому виявилось не по силах. Можливо, саме цей "незапланований" виїзд і став причиною тому, що в своєму "юніорському заїзді" Каспер несподівано відпустив Качмаржа.

   Далі на "арену" вийшли Фрік з Лагутою-старшим. І якби була у них підтримка, хтозна, чи "відвертілася б" гожувська команда від першого в сезоні розгрому. Тим більше, що провалили матч Пшемек Павліцькі і Мартін Вацулік, які в неділю приєднались до "командного баласту" Чернявського

   На екваторі гонки господарі змогли відірватися до "+8", і навіть подвійна перемога в 9-му старті гостей не навіювала сумнівів у тому, хто здобуде перемогу в матчі - надто вже налаштовані на "звіченство" були лідери Рибніка Фрік і Лагута.

   На заключний, 15-й заїзд, команди виходили з перевагою "+10" для "Рибок", а для бонусу потрібно було привозити максимум очок. Зі своїм завданням впорався лише Гріша, а ось Фріку пара Змарзлік-Каспшак "дихалку" перекрила, відстоявши тим самим хоча б одне очко для "Сталі".

   Комплект Григорія Лагути став першим для нього за останні три сезони в матчах польської Екстраліги. Бартош Змарзлік, розуміючи, що "пахне смаженим", у заключних шести стартах виїжджав на доріжку чотири рази, здобувши для своєї команди у них 10 балів з 14-ти загальних

   РОВ Рибнік - 50:

  9. Рафал Шомбєрські - 7 (1,1,1,1,3)

10. Фредрік Ліндгрен - 3 (ф,3,0,0)

11. Макс Фрік - 11 (3,3,3,2,0)

12. Тобіас Мусєляк - 3 (ф,0,1,2)

13. Григорій Лагута - 15 (3,3,3,3,3)

14. Ларс Скупєнь - 3 (1,1,0,1)

15. Каспер Ворина - 8 (2,2,1,1,2)

НАШ ПАРТНЕР

ЛІДЕР ШИННОГО РИНКУ УКРАЇНИ!

 

   "Сталь" - 40:

  1. Пшемислав Павліцькі - 2 (0,2,0)

  2. Нільс-Крістіан Іверсен - 7 (3,1,2,1,в)

  3. Кшиштоф Каспшак - 11 (2,2,3,2,1,1)

  4. Мартін Вацулік - 3 (0,1,2,0)

  5. Бартош Змарзлік - 14 (2,2,2,3,3,2)

  6. Рафал Качмарж - 3 (3,0,в)

  7. Хуберт Чернявські - 0 (0,0,0)

 

 

КС Торунь - "Спарта" Вроцлав - 41:49   (80:100)

   Восьма поразка Торуня особливо нікого вже й не здивувала. Дивує лише факт наявності неймовірного терпіння президента Термінського, який все ще продовжує вірити в те, що команда з цього "кризису" зможе вийти і без його стратегічних і кадрових втручань...

   Гості не могли розраховувати на Анджея Лебедєва, який в цей час відверто куражився в Ризі під час кваліфікації ККС. Та ні це, ні незадовільна форма Тая Воффіндена, не вплинули на здобуття "спартанцями" шостої перемоги в сезоні, оскільки є в них ще Мачек з Міліком. Яновські після перемоги в Хорсенсі несподівано для багатьох прибув до Торуня, немов після курорту - жодних проявів втоми з дороги і лише багато приємних емоцій. На них він разом з чехом і здобули важливі три пункти для "Спарти".

   Все вирішилось у цьому матчі в третій і четвертій серіях. Саме в заїздах під №9.10.12 і 13 гості здобували перемоги з однаковим рахунком 4:2, підійшовши до номінованих заїздів з 43-ма очками на рахунку. І як не намагався Хенкок врятувати ситуацію і репутацію "Ангелів" - нічого у нього не вийшло. А все тому, що партнери думками уже змирились з відведеною роллю "невдах"...

   Завдяки своїй перемозі і другій поразці "Сталі" вроцлавці вийшли на першу сходинку турнірної таблиці. Щоправда, поки-що теоретично, маючи один матч "у запасі".

   КС Торунь - 41:

  9. Міхаель Єпсен Єнсен - 5 (2,3,д,0)

10. Гжегож Валасек - 6 (0,2,2,2,0)

11. Кріс Холдер - 6 (1,3,0,2)

12. Павел Пшедпельські - 8 (2,2,2,2,0)

13. Грег Хенкок - 14 (3,1,3,1,3,3)

14. Ігор Копец-Собчинські - 2 (2,0,0)

15. Даніель Качмарек - 0 (0,0,0)

 

 

   "Спарта" - 49:

  1. Тай Воффінден - 7 (1,0,2,3,1)

  2. Шимон Вожняк - 5 (3,1,1,0)

  3. Мацей Яновські - 13 (3,3,3,3,1)

  4. Томаш Єджеяк - 4 (0,2,1,1)

  5. Вацлав Мілік - 11 (2,1,3,3,2)

  6. Максим Драбік - 6 (3,0,1,2)

  7. Даміан Дрождж - 3 (1,1,1)

 

 

"Влукняж" Ченстохова - ГКМ Грудзьондз - 45:45   (80:100)

   "Влукняж" відверто "лоханувся" у матчі проти Грудзьондза. Після феєричної перемоги над Гожувом всі очікували як мінімум впевненої перемоги господарів (багато-хто навіть говорив про бонусний бал). Проте ці розмови припинились відразу після першої серії, коли стало зрозуміло - легкої прогулки "Влукняжу" не бачити.

   Їдучи "очко в очко" на екваторі гонки гостям вдалось приспати пильність навіть Руне Холти, який у даний час є явним лідером "Біло-Зелених" - так ГКМ вперше і востаннє в матчі захопив лідерство у рахунку. Ченстохова, хоча й не відразу, та відновила зусиллями того ж Холти рівновагу в матчі, а перед номінованими заїздами й збільшила уже свою перевагу до чотирьох пунктів. У цей момент більшість подумала, що все - пиши-пропало для ГКМ-у... А фіг вам!

   "Подвійний вистріл" пари гостей Бучковські/Пєщек, які загнали в саму "ж***" Загара і Барана перетворив 15-й заїзд у справжній фінал з уже рівними шансами на успіх. Холта максимум пунктів у битві з "Тоніньо" і молодшим Лагутою таки привіз, а ось Мадсен вперше у матчі приїхав з "нулем", який добавив у турнірну таблицю "Влукняжу" лише один пункт, тоді як Грудзьондзу - два.

   Нічия у домашньому матчі з аутсайдером поставила "хрест" на мріях "Влукняжа" про плей-офф, а ГКМ-у дала шанс яскраво вказати напрямок до Польської Ліги Спідвею "звезданутому" Торуню.

   "Влукняж" - 45:

  9. Леон Мадсен - 8 (3,1,1,3,0)

10. Кароль Баран - 7 (0,3,2,2,0)

11. Себастіан Уламек - 1 (0,0,1)

12. Матей Загар - 8 (3,2,2,1,0)

13. Руне Холта - 12 (3,3,0,3,3)

14. Оскар Поліс - 6 (3,0,1,2)

15. Міхал Грухальські - 2 (0,1,1)

РОБОТА В БФ ШИНА - ЦЕ ПРЕСТИЖНО!

 

   ГКМ Грудзьондз - 45:

  1. Антоніо Ліндбек - 13 (2,3,3,3,2)

  2. Кристіан Пєщек - 6 (1,1,2,в,2)

  3. Кшиштоф Бучковські - 11 (2,2,3,1,3)

  4. Рафал Оконєвські - 2 (1,1,0,0)

  5. Артем Лагута - 10 (2,2,3,2,1)

  6. Каміл Вєчорек - 2 (2,0,0)

  7. Майк Тшенсьок - 1 (1,0,0)

 

 

"Фалубаз" Зелена Гура - "Унія" Лєшно - 42:48   (68:112)

   В Зеленій Гурі з острахом пригадували матч першого кола в Лєшно. Жодних завдань, окрім як реванш, стояти перед командою Марека Цешлака і нашого Андрія Карпова не могло. Та все з ніг на голову перевернуло недільне повідомлення про те, що не виступить у матчі Джейсон Дойл, який після Хорсенса знову нічого не відчуває, окрім диких болей в правій ступі. Настрій в Зеленій Гурі вмить перетворився на паніку і очікування важливого рішення від "Лисого"...

   Цешлак проявив лояльність і не став застосовувати стандартну у таких випадках "заміну гонщика", надавши шанс виступити нашому співвітчизнику Карпову. В ЗГ задались питанням доцільності такого рішення. Відповідь всі отримали згодом - по завершенню матчу. Та про неї поговоримо окремо, оскільки є у ній один "нюанс".

   Сказати, що "Фалубаз" програв "Бикам" через пристуність у складі одночасно і Торсселла, і Карпова, не можна - "свої" пункти вони привезли. "Зеленці" просто бракнуло Дойла з його високим рівнем професіоналізму і величезним бажанням приносити максимальну користь команді. В останні два сезони Дойл став тим лідером "Зеленки", якого немає ні Лєшно, ні більшість команд Екстри, оскільки "Фалубаз" з "ДД" і без нього - це два різних "Фалубаза".

   Старт матчу пройшов у рівній боротьбі і досить прогнозовано - в "юніорській битві" верх взяли гості, тоді як заїзди №1,3 і 4 завершились мирно. Першу приємну несподіванку на "Жовто-Біло-Зелену" армію вболівальників принесли Карпов і Дудек, які залишили за своїми спинами Сайфа і Кільдеманда, вивівши "Маусів" на лідируючу позицію у рахунку, а ще через заїзд Хампель і Торсселл цю перевагу довели до "+4". В третій серії вибору в "Унії" уже не було - потрібно було в максимально стислі терміни виправляти ситуацію, в іншому випадку - каюк. Та ще й погодні умови втрутились - спершу невеликий, та набираючий обертів дощ з кожною хвилиною все більше руйнував "овал", тим самим, як і у всіх подібних випадках, нівелюючи перевагу господарів у цьому аспекті.

   Як наслідок - три заїзди третьої серії, і у всіх першим фінішують хлопці з "Биком" на пластроні, і недавні "+4" перетворюються для гуровців у "-2". Нічого Цешлак і компанія не можуть з цим зробити, а гості на куражі продовжують поповнювати свій багаж, у якому за два заїзди до кінця матчу назбиралось 43 очки... Обидва номіновані старти виграв Ярек Хампель, та жодного дивіденду для "Фалубаза" цей факт не приніс - вдруге в сезоні "Унія" перемагає "зеленку" і обходить її в турнірній таблиці.

   Андрій Карпов у чотирьох виїздах на доріжку здобув п'ять пунктів, вигравши при цьому "заочну" боротьбу в Якуба Торсселла...

   "Фалубаз" - 42:

  9. Ярослав Хампель - 14 (3,3,0,2,3,3)

10. Якуб Торсселл - 4 (0,1,1,2)

11. Патрик Дудек - 9 (3,2,2,1,1)

12. Андрій Карпов - 5 (0,3,1,1)

13. Пьотр Протасевич - 7 (2,3,2,0,в)

14. Матеуш Тондер - 0 (п,0,0)

15. Алекс Згарджинські - 3 (2,1,0)

 

 

   "Унія" - 48:

  1. Еміль Сайфутдінов - 10 (1,1,3,3,2)

  2. Петер Кільдеманд - 6 (2,0,1,3)

  3. Пьотр Павліцькі - 8 (2,2,3,1,ф)

  4. Гжегож Зенгота - 8 (1,1,2,3,1)

  5. Януш Колоджей - 8 (3,2,3,0,0)

  6. Домінік Кубера - 5 (1,0,2,2)

  7. Бартош Смектала - 3 (3,0,0)

 

   Заїзди Карпова:

  3. Дудек, Павліцькі, Зенгота, Карпов

  5. Карпов, Дудек, Сайфутдінов, Кільдеманд

10. Колоджей, Дудек, Карпов, Смектала

13. Зенгота, Хампель, Карпов, Колоджей

 

 

Олег Кульбаченко

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Україна | Додав: jktu86 | Теги: РОВ Рибнік, ГКМ Грудзьондз, Унія Лєшно, Фалубаз Зелена Гура, Спарта Вроцлав, Сталь Гожув, КС Торунь, Екстраліга, Влукняж Ченстохова
Переглядів: 289 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі