SPEEDWAY24
Вівторок, 23.07.2019, 14:22
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

КВАЛІФІКАЦІЯ "БРОНЗОВОГО ШОЛОМУ" ПОЛЬЩІ: ВПЕВНЕНИЙ ВИСТУП ВІКТОРА ТРОФИМОВА
18.04.2018, 16:06

   В Рибніку і Любліні відбулися дві кваліфікаційні гонки юніорського турніру "Бронзовий Шолом", за підсумком якого визначаться представники Польщі в Особистому Чемпіонаті Європи серед Юніорів. Впевнену перепустку до фіналу здобув рівнянин Віктор Трофимов.

Комплект Домініка Кубери в Рибніку

   Один з насильніших юніорів Європи та світу Домінік Кубера без проблем здобув комплект пунктів, підтвердивши серйозність своїх намірів поборотись як мінімум за нагороди європейської першості серед юніорів. Не виключено, що саме його побачать рівненські вболівальники 19 травня - та для цього гонщику "Унії" Лєшно необхідно так само впевнено виступити у фіналі "Бронзового Шолому", який відбудеться 1 травня на доріжці в Гнєзно.

   Невдало завершлась гонка для основного юніора гожувської "Сталі" Рафала Качмаржа, у якого після падіння у 8-у заїзді медики діагностували перелом ключиці.

 

  1. Домінік Кубера (Унія Лєшно) - 15 (3,3,3,3,3)
  2. Алан Щотка (Сталь Гожув) - 12 (1,3,3,2,3)
  3. Кароль Жупінські (Вибжеже Гданськ) - 12 (3,3,2,3,1)
  4. Норберт Краковяк (Старт Гнєзно) - 12 (3,3,2,2,2)
  5. Пшемислав Ліска (РОВ Рибнік) - 11 (2,2,1,3,3)
  6. Пшемислав Гієра (Спарта Вроцлав) - 9 (в,1,3,3,2)
  7. Даміан Сталковські (Старт Гнєзно) - 8 (1,2,2,в,3)
  8. Марцін Туровські (Вибжеже Гданськ) - 8 (2,2,2,1,1)
---------------------------------------------
  9. Якуб Мішковяк (Ожел Лодзь) - 7+3 (2,1,1,1,2) - резерв у фіналі
---------------------------------------------
10. Каспер Плудра (Унія Лєшно) - 7+2 (п,2,3,в,2)
11. Томаш Орват (Полонія Бидгощ) - 5 (1,1,0,2,1)
12. Матеуш Ягла (Полонія Бидгощ) - 4 (1,0,1,1,1)
13. Рафал Качмарж (Сталь Гожув) - 3 (3,п)
14. Матеуш Туджез (РОВ Рибнік) - 3 (п,0,1,2,0)
15. Даміан Павлічак (Фалубаз Зелена Гура) - 2 (2,в)
16. Нікодем Бартох (Островія Острув) - 1 (д,0,1,в,0)
17. Адріан Вожняк (Влукняж Честохова) - 1 (1,д,д,д)
18. Адріан Бялк (Влукняж Честохова) - 0 (в)
 

 

Комплект Віктора Лампарта в Любліні, Трофимов - другий.

   В Любліні також з максимальною кількістю очок перемогу здобув місцевий юніор Віктор Лампарт. Порадував виступом вихованець рівненського спідвею Віктор Трофимов, який здобув 13 пунктів і завершив змагання на другому місці.

 

  1. Віктор Лампарт (Мотор Люблін) - 15 (3,3,3,3,3)
  2. Віктор Трофимов (Унія Лєшно) - 13 (3,3,2,3,2)
  3. Патрик Войдило (Спарта Вроцлав) - 12 (1,2,3,3,3)
  4. Каміл Новацькі (Сталь Гожув) - 11 (2,3,2,2,2)
  5. Шимон Шлаудербах (Унія Лєшно) - 10 (ф,1,3,3,3)
  6. Ігор Копец-Собчинські (Гет Велл Торунь) - 10 (3,2,3,2,в)
  7. Пьотр Пьоро (Ванда Краків) - 8 (3,3,1,1,0)
  8. Ярослав Кживош (Колеяж Ополе) - 7 (2,1,1,п,3)
---------------------------------------------
  9. Еміль Перон (Мотор Люблін) - 6 (1,1,д,2,2) - резерв у фіналі     
---------------------------------------------
10. Матеуш Тондер (Фалубаз Зелена Гура) - 5 (2,0,2,1,в)
11. Матеуш Блажиковські (Ожел Лодзь) - 5 (2,0,2,в,1)
12. Бартломей Ковальські (Ванда Краків) - 5 (д,2,1,в,2)
13. Ерік Борзух (Мотор Люблін) - 4 (0,1,0,2,1)
14. Каміл Кєлбаса (Ванда Краків) - 3 (2,1)
15. Пшемислав Конєчни (Унія Тарнув) - 2 (0,0,0,1,1)
16. Матеуш Свідніцкі (Влукняж Честохова) - 2 (1,0,1,в,0)
17. Даміан Лотарські (ГКМ Грудзьондз) - 2 (1,1,в)
18. Тимотеуш Піщ (Унія Лєшно) - 0 (0,ф,0,д,в)

   Заїзди Віктора Трофимова:

  3. Трофимов, Кживош, Лотарські, Піщ

  5. Трофимов, Копец-Собчинські, Перон, Блажиковські

11. Лампарт, Трофимов, Ковальські, Борзух

16. Трофимов, Новацькі, Конєчни, Свідніцкі

18. Войдило, Трофимов, Кєлбаса, Пьоро

          По темі:

ВИЗНАЧИЛИСЬ ФІНАЛІСТИ

ЗОЛОТОГО ШОЛОМУ ПОЛЬЩІ

 

Категорія: Україна | Додав: jktu86 | Теги: Патрик Войдило, Шимон Шлаудербах, Домінік Кубера, Віктор Трофимов, Каміль Новацькі, Віктор Лампарт, Норберт Краковяк, Якуб Мішковяк, Алан Щотка
Переглядів: 248 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі