SPEEDWAY24
Четвер, 18.07.2019, 17:11
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

КЗ "РМСТК" - ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОМАНДНОЇ ГОНКИ В РІВНОМУ
11.06.2017, 09:55

   Перемогою рівненського Міського Спортивно-Мотоциклетного Клубу завершилась командна гонка в рамках третього етапу Speedway Friendship Cup. Найрезультативнішим гонщиком став Йожеф Табака, а справжнім відкриттям - виступи гонщиків з Аргентини!

   В гонці виступили рівнянин Станіслав Огородник і червоноградець Віталій Коваль. Однак, їхні результати не йшли до заліку жодної команди. Перед стартом гонки стало відомо, що Томаш Ремпала замінить у складі Свентохловіце Хуберта Леговіка, а Кристіан Зубіллага - Мартіна Гавенду в Пардубіце.

*****************************

НАШ ПАРТНЕР

ЛІДЕР ШИННОГО РИНКУ УКРАЇНИ!

*****************************

   Найкращим гонщиком змагань став досвідчений угорець Йожеф Табака, який виграв усі п'ять свої заїзди. Приємно вразили аргентинці Факундо Альбін і Крістіан Зубіллага, які здобули 13 і 9 пунктів відповідно. 

   Результати:

1. КЗ "Рівненський міський спортивно-технічний клуб" (Рівне, Україна) - 32

1. Віталій Лисак - 8 (2,2,1,3)

2. Станіслав Мельничук - 10 (3,2,3,2)

3. Максим Росощук - 5 (1,1,3,0)

4. Андрій Кобрін - 9 (3,3,2,1)

 

2. MS Slask Swietochlowice (Свіентохловіце, Польща) - 26

17. Томаш Ремпала - 11 (3,3,1,3,1)

18. Крістіан Стефанов - 2 (1,0,1,0,0)

19. 

20. Факундо Альбін - 13 (3,2,2,3,3)

 

3. SC Zarnovica (Жарновіца, Словаччина) - 23

9. Патрік Бурі - 10 (0,2,3,3,2)

10. Якуб Валковіч - 4 (1,1,0,1,1)

11. Кристіан Зубіллага - 9 (2,2,1,2,2)

12. 

 

4. AMK ZP Pardubice (Пардубіце, Чехія) - 20

5. Ярослав Петрак - 5 (2,2,1,0,0)

6. Мартін Мейтські - 5 (0,2,0,2,1)

7. Томаш Суханек - 10 (1,3,2,2,2)

8. 

 

5. Debrecen Speedway SE (Дебрецен, Угорщина) - 17

13. 

14. Шандор Конья - 0 (0,0,0,0,0)

15. Роберт Шегварі - 2 (1,0,1,0,д,)

16. Йожеф Табака - 15 (3,3,3,3,3)

 

Резерв треку:

Станіслав Огородник - 2 (1,1)

Віталій Коваль - 0 (0,0)

 

   Заїзди:

  1. Мельничук, Лисак, Валковіч, Бурі

  2. Ремпала, Петрак, Стефанов, Мейтські

  3. Кобрін, Мельничук, Огородник, Конья

  4. Альбін, Петрак, Суханек, Коваль

  5. Табака, Мейтські, Петрак, Конья

  6. Ремпала, Бурі, Валковіч, Стефанов

  7. Суханек, ЛисакРосощук, Мейтські

  8. Бурі, Зубіллага, Шегварі, Конья

  9. Кобрін, Зубіллага, Росощук, Валковіч

10. Табака, Альбін, Стефанов, Шегварі

11. Бурі, Мейтські, Зубіллага, Петрак

12. Мельничук, Кобрін, Ремпала, Стефанов

13. Ремпала, Альбін, Шегварі, Конья

14. Росощук, Зубіллага, Лисак, Коваль

15. Табака, Суханек, Огородник, Шегварі

16. Альбін, Зубіллага, Валковіч, Стефанов

17. Табака, Суханек, Мейтські, Шегварі (д)

18. Альбін, Мельничук, Ремпала, Росощук

19. Табака, Бурі, Валковіч, Конья

20. Лисак, Суханек, Кобрін, Петрак

   Велика подяка за надання оперативних результатів Андрію Мартинюку!

   Класифікація після трьох етапів:

1. Рівне - 14

2. Свентохловіце - 10

3. Пардубіце - 8

4. Жарновіце - 7

5. Дебрецен - 6

Олег Кульбаченко

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Україна | Додав: jktu86 | Теги: Жарновіце, Speedway Friendship Cup, Дебрецен, Пардубіце, Рівне, Свентохловіце
Переглядів: 267 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі