Жоден з трьох представників України в Мюреку не зміг кваліфікуватися до Челленджу Особистого Чемпіонату Європи (SEC). Лише за один крок від цього зупинився Саша Локтаєв, який у "заїзді останнього шансу" фінішував другим.
Наші юніори - Віктор Трофимов і Дмитро Мостовик завершили гонку на 11-й і 12-й сходинках відповідно.
А перемогу святкував латвієць Анджей Лебедєв, який у додатковому заїзді за перше місце в гонці випередив датчанина Міхаеля Єпсена Єнсена. Окрім цих двох спортсменів, путівки до Челленджу здобули поляки - Адріан Медзинські і Каспер Гомульські.
Результати:
1. Анджей Лебедєв (Латвія) - 14+3 (3,2,3,3,3)
2. Міхаель Єпсен Єнсен (Данія) - 14+2 (3,3,3,3,2)
3. Адріан Медзинські (Польша) - 12 (3,0,3,3,3)
4. Каспер Гомульські - 11+3 (2,3,3,1,2)
5. Олександр Локтаєв (Україна) - 9+2 (2,2,п,2,3)
6. Віктор Кулаков (Росія) - 10+1 (2,1,2,3,2)
7. Міккель Міккельсен (Данія) - 11+0 (3,1,2,2,3)
8. Ренат Гафуров (Росія) - 9 (2,3,1,2,1)
9. Нік Скорья (Словенія) - 7 (1,0,2,2,2)
10. Даніель Гаппмайєр (Австрія) - 6 (1,3,1,1,0)
11. Віктор Трофимов (Україна) - 5 (0,2,1,1,1)
12. Дмитро Мостовик (Україна) - 4 (1,0,2,0,1)
13. Адріан Георге (Румунія) - 4 (0,2,1,1,0)
14. Томас Суханек (Чехія) - 3 (1,1,0,д,1)
15. Патрік Мікель (Словаччина) - 1 (0,1,д,0,0)
16. Маріан Георге (Румунія) - 0 (0,0,0,0,0)
17. Майк Якопетті (Австрія) - НС
18. Александер Шааф (Австрія) - НС
Заїзди:
1. Єпсен Єнсен |
Локтаєв |
Суханек |
Мікель |
2. Медзинські |
Гафуров |
Скорья |
Трофимов |
3. Міккельсен |
Кулаков |
Мостовик |
М.Георге |
4. Лебедєв |
Гомульські |
Гаппмайєр |
А.Георге |
5. Єпсен Єнсен |
Лебедєв |
Кулаков |
Медзинські |
6. Гомульські |
Локтаєв |
Міккельсен |
Скорья |
7. Гафуров |
А.Георге |
Мікель |
М.Георге |
8. Гаппмайєр |
Трофимов |
Суханек |
Мостовик |
9. Єпсен Єнсен |
Скорья |
Гаппмайєр |
М.Георге |
10. Медзинські |
Мостовик |
А.Георге |
Локтаєв (п) |
11. Гомульські |
Кулаков |
Трофимов |
Мікель (д) |
12. Лебедєв |
Міккельсен |
Гафуров |
Суханек |
13. Єпсен Єнсен |
Гафуров |
Гомульські |
Мостовик |
14. Лебедєв |
Локтаєв |
Трофимов |
М.Георге |
15. Медзинські |
Міккельсен |
Гаппмайєр |
Мікель |
16. Кулаков |
Скорья |
А.Георге |
Суханек (д) |
17. Міккельсен |
Єпсен Єнсен |
Трофимов |
А.Георге |
18. Локтаєв |
Кулаков |
Гафуров |
Гаппмайєр |
19. Лебедєв |
Скорья |
Мостовик |
Мікель |
20. Медзинські |
Гомульські |
Суханек |
М.Георге |
Заїзд останнього шансу: |
|
|
|
21. Гомульські |
Локтаєв |
Кулаков |
Міккельсен |
Додатковий заїзд за 1-е місце: |
|
|
|
22. Лебедєв |
Єпсен Єнсен |
|
|
Олег Кульбаченко
МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:
vk.com/speedway24
facebook.com/speedway24.at.ua
|