SPEEDWAY24
Субота, 29.01.2022, 02:51
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

МЕЛЬНИЧУК - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ, МОСТОВИК І ЛИСАК З НАГОРОДАМИ
05.05.2016, 08:15

   Перемогою Міхала Лопачевського з Польші на переповненому вболівальниками мототреці "Гірник" завершився другий етап Відкритого Чемпіонату України зі спідвею в Червонограді. Та головні нагороди дводенного марафону розігрували наші вітчизняні гонщики. Чемпіоном України-2016 став рівненчанин Станіслав Мельничук, срібло в додатковому старті виборов Дмитро Мостовик. бронзу - Віталій Лисак.

   На першу гонку червоноградські вболівальники очікували з нетерпінням. Як і в Рівному день перед цим, тут також панувала святкова атмосфера навіть не дивлячись на перший робочий день після свят. фанати, як в кращі часи, вирішили не відкладати заповнення трибун мототреку "Гірник" на останній момент, і вільних місць ще за півгодини до старту гонки було вже обмаль! Як виявилось згодом, прогадали ті, хто з різних причин не встиг зайняти місця наперід - вже під час презентації спортсменів величезна кількість вболівальників змушені були задовільнитись "стоячими" місцями навколо бортів по всьому стадіону!

   В порівнняні з рівненським етапом, до складу учасників долучився Андрій Кобрін. Він мав ще більше загострити боротьбу за нагороди етапу, а також втрутитись в розподіл призових місць в заліку ЧУ, хоча і не претендував там, по суті, уже ні на що. Дещо довелось зачекати і на польських спортсменів, які вирішили їхати з Рівного через Радехів, де доріг не було з давних давен. Та і це не вплинуло на святковий настрій вболівальників і організаторів - всі були об'єднані однією метою - подивитись на спідвей!

   Перша серія заїздів не принесла особливих сюрпризів. Перемоги здобули поляки Лопачевські (Діма Мостовик "проспав" старт, а по доріжці, хоча і був значно швидшим, не вистачило йому трішки дистанції) і Бужа, а також Кобрін з Мельничуком. Першим відмінним обгоном в змаганнях відзначився улюбленець публіки, вихованець Геннадія Бугаєнка - Дмитро Мостовик. Програвши рівний по суті старт Кобріну, Діма витримав гросмейстерську паузу, не кинувшись в атаку відразу, як це було день перед цим в Рівному у випадку з Патріком Бурі. Він розсудливо пресингував суперника, без зайвих різких рухів і нервозності. Наприкінці третього кола Андрій таки допустив помилку, надто широко заїхавши у віражі, чим Діма відразу і скористався, відкривши газ "на повну" і отримавши перевагу метрів 10! Шансів відгратись в Кобріна не було! Чергові перемоги без особливої напруги здобуло тріо Лопачевські, Пшедпельські і Мельничук, таким чином очоливши таблицю після двох серій заїздів.

   Третя серія розпочалась з другої впевненої перемоги Мостовика, а продовжилась тріумфами всієї трійки лідерів. Напруга трималась лише в 10-му заїзді, в якому Андрій Кобрін "дожав" Станіслава Бужу, який не виглядав таким непереможним, як це було в Рівному.

   Четверта серія принесла вболівальникам цікаву дуель між Мельничуком і Мостовиком. Червоноградець дуже прагнув реваншу, тоді як в пам'яті Стаса ще свіжим був "виніс" в борти день перед тим. Рівнянин краще відпрацював на старті, відразу зайнявши оптимальну траєкторію і, набираючи обертів, почав відриватись від Діми. До честі червоноградця, він не здавався до останнього метру, шукаючи "свою" траєкторію в прагненні хоча б наблизитись на відстань атаки. В підсумку, Стас не дозволив цього зробити, хоча, знову ж таки, в плані боротьби Мостовик заслужив на овації червоноградської публіки! Однією з найцікавіших "розбірок" дня виявилась дуель "Лопати" і Пшедпельського, перемогу в якій здобув Лукаш. Ще перед самою гонкою не було точної гарантії його участі через отриману в Рівному травму руки. Однак, проявивши свій професіоналізм, поляк не просто виїхав на доріжку, а й "заїхав" на п'єдестал! Досить несподівано в 16-му старті Бужа програв датчанину Педерсену, який днем перед цим абсолютно нічим яскравим не запам'ятався, проте в Червонограді добавляв від заїзду в заїзд.

   На дуель з Бужею, Пшедпельським і Бурі, Діма Мостовик налаштовувався, як на останній бій. Можливо, не в останню чергу саме це і відіграло основну роль в помилці юного гонщика, який після відмінного старту декількома різкими рухами "підняв" мотоцикл, не вгамувавши вчасно свої емоції... В перезаїзді уже без Дмитра Станіслав Бужа провів свій найкращий заїзд цього вечора, "прикрившись" від співвітчизника в першому віражі, і впевнено відірвавшись на комфортну відстань. В 19-му старті Стас Мельничук був близьким до комплекту і, відповідно, до перемоги в гонці. Та Міхал Лопачевські мав свої міркування з цього приводу, не впустивши рівнянина у віражі на "лінію", змусивши останнього дещо скинути газ. До кінця заїзду Стас активно "з'їдав" відставання, та дистанції йому не вистачило. Буде перезаїзд між цими ж гонщиками за перемогу на етапі!

   Склалось враження, що в польського гонщика залишилось просто більше фізичних сил, що і використав Лопачевські в додатковому старті, особливо і не напружуючись. В додатковому заїзді за "срібло" ЧУ Дмитро Мостовик "вигриз" на другому колі таки перевагу в Віталія Лисака, нарощуючи перевагу над суперником з кожним метром дистанції, що залишалась!

   Ось приблизно в такому ключі і відбулась перша гонка нового спідвейного сезону в Червонограді. Вболівальники отримали чималу порцію "кайфу", даючи зрозуміти, що з нетерпінням будуть очікувати на інші змагання. Особлива подяка Геннадію Бугаєнку, який своїм ентузіазмом і любов'ю до "чорного спорту" в такий складний для усіх час, знаходить вихід, щоб народ міг відволіктися від проблем. І назва цьому виходу - спідвей!    

   Варто відзначити, що судив гонку добре відомий в спідвейному світі спідвейний функціонер Адам Гернальчик. Протягом гонки ні в кого з присутніх на стадіоні не виникло жодних запитань-претензій до нього! Робота "на відмінно"! 

   Результати:

  1. Міхал Лопачевські (Польша) 3 3 3 2 3 14+3
  2. Станіслав Мельничук (Рівне) 3 3 3 3 2 14+2
  3. Лукаш Пшедпельські (Польша) 2 3 3 3 2 13
  4. Андрій Кобрін (Червоноград) 3 2 2 1 3 11
  5. Станіслав Бужа (Польша) 3 2 1 2 3 11
  6. Дмитро Мостовик (Червоноград) 2 3 3 2 в 10
  7. Денніс Л.Педерсен (Данія) 0 1 1 3 3   8
  8. Патрік Бурі (Словаччина) 2 в 2 3 1   8
  9. Володимир Омельян (Рівне) 1 2 д 2 2   7
10. Марко Левішин (Рівне) в 2 2 1 1   6
11. Віталій Лисак (Рівне) 1 1 1 1 2   6
12. Максим Росощук (Рівне) 1 1 2 0 1   5
13. Назар Федорчук (Рівне) 0 0 1 1 1   3
14. Денис Присяжнюк (Рівне) 2 0 0 - 0   2
15. Станіслав Огородник (Рівне) в 0 д 0 0   0

   Позаїздно:

  1. Лопачевські Мостовик Омельян Левішин (п/в)
  2. Кобрін Бурі Росощук Федорчук
  3. Мельничук Пшедпельські Лисак Педерсен
  4. Бужа Присяжнюк Огородник (в/2хв)  
  5. Мостовик Кобрін Педерсен Огородник
  6. Пшедпельські Омельян Росощук Присяжнюк
  7. Лопачевські Бужа Лисак Федорчук
  8. Мельничук Левішин Бурі (п/в)  
  9. Мостовик Росощук Лисак  
10. Мельничук Кобрін Бужа Омельян (ф)
11. Лопачевські Бурі педерсен Присяжнюк
12. Пшедпельські Левішин Федорчук Огородник (д)
13. Мельничук Мостовик Федорчук  
14. Бурі Омельян Лисак Огородник
15. Пшедпельські Лопачевські Кобрін  
16. Педерсен Бужа Левішин Росощук
17. Бужа Пшедпельські Бурі Мостовик (п/в)
18. Педерсен Омельян Федорчук  
19. Лопачевські Мельничук Росощук Огородник
20. Кобрін Лисак Левішин Присяжнюк
  Додатковий заїзд за перше місце на етапі:
21. Лопачевські Мельничук    
  Додатковий заїзд за друге місце в чемпіонаті України:
22. Мостовик Лисак    

   Залік Відкритого чемпіонату України:

  1-й етап 2-й етап СУМА
  1. Станіслав Мельничук (Рівне) 14 14 28
  2. Дмитро Мостовик (Червоноград) 8 10 18
  3. Віталій Лисак (Рівне) 12 6 18
  4. Володимир Омельян (Рівне) 6 7 13
  5. Марко Левішин (Рівне) 5 6 11
  6. Андрій Кобрін (Червоноград) - 11 11
  7. Назар Федорчук (Рівне) 6 3 9
  8. Станіслав Огородник (Рівне) 7 0  7
  9. Максим Росощук (Рівне) 1 5 6
10. Денис Присяжнюк (Рівне) 2 2 4

   В заліку серед юніорів "золото" також в Мельничука, "срібло" - Дмитро Мостовик, "бронза" - Марко Левішин.

 

О.Кульбаченко

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Україна | Додав: jktu86 | Теги: Червоноград, Віталій Лисак, Міхал Лопачевські, мототрек Гірник, Дмитро Мостовик, Станіслав Мельничук
Переглядів: 344 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі