SPEEDWAY24
Субота, 29.01.2022, 02:56
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

ПОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ І НЕ ТІЛЬКИ...
04.05.2016, 11:02

   Вчорашня гонка першого етапу Відкритого Чемпіонату України викликала чималу зацікавленість серед вболівальників не лише Рівного. Як завжди, "свій десант" делегував і Червоноград. Вболівальники скучили за спідвеєм, і не пошкодували, що цього святкового дня прийшли (приїхали) на трибуни рівненського мототреку

   Як не прикро, але знову не обійшлось без проблем. Перша з них - відсутність поляків Рафала Конопки і Міхала Кордаса, латвійців Микити Корольова і Даниїла Колодінського, а також червоноградця Кобріна. Це змусило організаторів задуматись над форматом гонки. Варіантів було два - з 14-ти гонщиків можна було "клеїти" сітку з 13-ти заїздів (в цьому випадку одному з юніорів відводилася б роль резервного), або їхати всі 20 заїздів, у половині з яких стартували б у кількості трьох чоловік... Організатори обрали другий варіант, що здавалося вірним рішенням з врахуванням вболівальницького інтересу. 

   Другою проблемою стала вже звична, як для Рівного, підготовка доріжки. "Заливши" її за півтори години до старту гонки, організатори дещо не врахували, що під досить пекучим сонцем вона швидко підсохне. Саме це і змусило "коригувати" її відразу після другого заїзду, "вгамовуючи" пил, який здійнявся на мототреком. І тут знову ж таки проявилась "стара проблема" у вигляді поливальної машини, яка зволожувала лише місцями, залишаючи після себе добрячі за розмірами сухі ділянки. Першими, хто на власній шкурі це випробували, стали червоноградець Діма Мостовик і поляк Лукаш Пшедпельські. Перший активно заатакував поляка у першому віражі другого кола, тоді як Лукаш "прикрився" перед самим носом нашого юніора. Як наслідок, "карамболь", який викликав паніку і побоювання за здоров'я гонщиків серед усіх присутніх на трибунах і в закритому парку. На щастя, все обійшлось. Найбільше постраждав у цій ситуації мотоцикл поляка, який не був придатним до подальшої боротьби. 

   Зняття рівненської доріжки допомагали у цій гонці в основному рівненчанам і Бужі, для якого цей мототрек за останні роки також став "рівним". Було помітно, що поляк і Стас Мельничук - єдині фаворити гонки. Раз по раз вони залишали суперників за своїми спинами, тоді як решта гонщиків боролись як між собою, так і з доріжкою. В шостому заїзді знову виключення отримав Мостовик - після проспаного старту він будь-що кинувся в атаку на словака Бурі за третю позицію. Такого натиску не витримав молодий Левишин, який відчуваючи "прить" Діми почав "крутити вісімки" перед словаком, змусивши того для уникнення зіткнення скинути газ. Вдруге поспіль червоноградцю не вдалось уникнути контакту, хоча цього разу це не виглядало так страшно і моторошно, як у першій серії. У перезаїзді Бурі без участі Мостовика розібрався з Лисаком і після двох серій заїздів несподівано разом з Мельничуком і Бужею очолив генеральну класифікацію гонки.

   В третій серії Мельничук дав прикурити словаку. При чому, зробив це показово для Мостовика - не кваплячи події, спокійно обрав оптимальний варіант атаки, не залишивши жодних шансів отанньому. Бужа в тренувальному стилі випередив Левишина і Омельяна, а Лисак не піддався під прес Пшедпельському, який усі свої заїзди після "зустрічі" з Мостовиком проводив на резервному мотоциклі червоноградця. І хтозна, чи здобув би поляк ці вісім пунктів на своїй техніці). Дімі в 11-у заїзді вдався перший хороший старт. після якого він не підпустив навіть на відстань атаки Лопачевського.

   Четверта серія розпочалась з другої перемоги червоноградця. І знову він без проблем виїхав з-під стрічки, залишивши далеко позаду себе Огородника і Федорчука. Останній на другому колі після падіння не зміг вчасно підвестися на ноги і, отримавши виключення, відправив у перезаїзд Мостовика і Огородника. В другому старті між ними боротьби було уже більше, та на другому колі Діма все ж взяв своє. 15-й заїзд вирішив долю гонки - Бужа зі старту зайняв більш вигідну траєкторію перед Мельничуком, і за рахунок свого досвіду та техніки проходження віражів "від лінії до борту" не дав шансу рівнянину об'їхати себе. Питання переможця гонки було практично зняте.

   В заключній серії Лисак в "сольному заїзді" без суперників (загалом, таких "соло" вчора було аж три...) гарантував собі третю сходинку турніру, Бужа оформив комплект, а юний Федорчук скористався проблемами на самому фініші Пшедпельського, який "віз" рівненським юніорам протягом усього заїзду добру пряму... І лише заключний старт знову оживив трибуни - це Мельничук відчув на собі, що таке їхати перед Мостовиком!!! Стас також, як і Пшедпельські і Бурі перед цим, "закрився сам і перекрив кислород" Дмитру, змусивши "таранити" перед собою перешкоду... На щастя, і тут все обійшлося, і обидва спортсмени на власних ногах і під овації трибун повернулись до закритого парку. В перезаїзді Мельничук вирішив не випробовувати більше долю, і з самого старту відірвався від юного червоноградця, а Мостовик "не трогав" більше рівнянина, залишивши розбірку на сьогоднішню гонку в Червонограді!

   Заключним заїздом гонки став розиграш "Призу Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею", участь в якому взяли два кращі за підсумком гонки учасники з України та два легіонери. І тут рівних не було Бужі, а Мельничук і Лисак розташувались ідентично до того, що й в підсумковій турнірній таблиці першого етапу Відкритого Чемпіонату України.

   Результати:

  1. Станіслав Бужа (Польша) 3 3 3 3 3 15
  2. Станіслав Мельничук (Рівне) 3 3 3 2 3 14
  3. Віталій Лисак (Рівне) 3 2 3 1 3 12
  4. Патрік Бурі (Словаччина) 3 3 2 1 1 10
  5. Міхал Лопачевські (Польша) 2 2 2 3 в 9
  6. Дмитро Мостовик (Червоноград) в в 3 3 2 8
  7. Лукаш Пшедпельські (Польша) п 2 2 2 2 8
  8. Станіслав Огороднік (Рівне) 1 2 0 2 2 7
  9. Володимир Омельян (Рівне) 2 3 1 д 0 6
10. Назар Федорчук (Рівне) 1 1 1 п 3 6
11. Марко Левішин (Рівне) 0 д 2 3 0 5
12. Денніс Л.Педерсен (Данія) 2 п 1 в 1 4
13. Денис Присяжнюк (Рівне) д 1 0 0 1 2
14. Максим Росощук (Рівне) 1 д в - - 1

   Позаїздно:

  1 заїзд: Бурі, Л.Педерсен, Росощук, Присяжнюк (д)
  2 заїзд: Мельничук, Лопачевскі, Огородник, Левішин
  3 заїзд: Лисак, Омелян, Федорчук
  4 заїзд: Бужа, Мостовик (п/в), Пшедпельски (в/2хв)
  5 заїзд: Мельничук, Пшедпельски, Росощук (нс)
  6 заїзд: Бурі, Лисак, Мостовик (в) Левішин (в/2хв)
  7 заїзд: Омелян, Огородник, Присяжнюк
  8 заїзд: Бужа, Лопачевскі, Федорчук, Л.Педерсен
  9 заїзд: Бужа, Левішин, Омелян, Росощук (нс)
10 заїзд: Мельничук, Бурі, Федорчук
11 заїзд: Мостовик, Лопачевскі, Присяжнюк (в/2хв)
12 заїд: Лисак, Пшедпельски, Л.Педерсен, Огородник
13 заїзд: Мостовик, Огородник, Федорчук (п/в)
14 заїзд: Лопачевскі, Пшедпельски, Бурі, Омелян
15 заїзд: Бужа, Мельничук, Лисак, Присяжнюк
16 заїзд: Левішин, Л.Педерсен (п/в)
17 заїзд: Лисак, Лопачевскі (п/в)
18 заїзд: Бужа, Огородник, Бурі
19 заїзд: Федорчук, Пшедпельски, Присяжнюк, Левішин (в/2хв)
20 заїзд: Мельничук, Мостовик, Л.Педерсен, Омелян

   Заїзд на приз «Клубу вболівальників рівненського спідвею»

Результат: Бужа, Мельничук, Лисак, Бурі

   Лідером обидвох заліків (дорослого і серед юніорів) перед вирішальним етапом в Червонограді, який відбудеться вже сьогодні, став Станіслав Мельничук - 14 пунктів. На другій і третій позиціях серед дорослих - Віталій Лисак і Дмитро Мостовик - 12 і 8 пунктів відповідно, серед юніорів - Мостовик (8) і Федорчук (6).

   Гонка в Червонограді стартує в 19:00.

 

О.Кульбаченко

Результати - Андрій Мартинюк (Рівне)

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Україна | Додав: jktu86 | Теги: Станіслав Бужа, Станіслав Мельничук, Дмитро Мостовик, Рівне, Відкритий Чемпіонат України, Віталій Лисак
Переглядів: 281 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі