SPEEDWAY24
Вівторок, 23.07.2019, 13:23
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

СКЛАДИ КОМАНД ПОЛЬСЬКОЇ ЛІГИ СПІДВЕЮ НА СЕЗОН 2018 РОКУ
16.11.2017, 12:22

   З 1 по 14 листопада клуби Польської Ліги Спідвею формували склади на сезон 2018 року. Багато з них поповнились зірковими у недалекому минулому гонщиками, що обіцяє цікаву і напружену боротьбу за можливість підвищитись у класі.

   Навіть у самій Польщі не беруться стверджувати, кого можна називати фаворитом №1 майбутнього сезону. Досить потужні склади сформувало відразу декілька клубів - "Ожел" Лодзь"Мотор" Люблін і РОВ Рибнік. Ця трійка називається головними претендентами на участь у плей-офф. Решта команд, швидше за все, вирішуватимуть інші завдання - хтось все ж буде намагатись стати "четвертим щасливчиком", а хтось буде виконувати головне завдання на сезон - збереження прописки у другому за силою польському дивізіоні.

   Україну представлятимуть три гонщика - Андрій Карпов, який повернувся до Рибніка після невдалого травматичного сезону 2017 року в "Фалубазі", Олександр Локтаєв ("Ожел" Лодзь) і Дмитро Мостовик ("Локомотив" Даугавпілс). 

   Формування складів не завершено - відтепер всі команди матимуть право ще підписувати угоди з гонщиками, які вважаються "вільними агентами".

СКЛАДИ КОМАНД НА СЕЗОН 2018 РОКУ

РОВ Рибнік

Тренер: - - - - -

 

Дорослі:

Трой Батчелор

Крейг Кук

Артур Чая

Андрій Карпов

Матеуш Щепаняк

Каспер Ворина

Юніори:

Роберт Хмель

Пшемислав Гієра

Давід Йона

Ларс Скупєнь

Матеуш Тудзіж

Мілош Випіор

 

 

Австралія

Великобританія

Польща

Україна

Польща

Польща

 

Польща

Польща

Польща

Польща

Польща

Польща

1987

1987

1994

1987

1987

1996

 

1998

2001

1998

1997

2000

1999

"Вибжеже" Гданськ

Тренер: Лех Кедзьора

 

 

Дорослі:

Міккель Бех

Томаш Хжановські

Оскар Файфер

Патрік Хоугаард

Міккель Міккельсен

Міхал Щепаняк

Андерс Томсен

Юніори:

Домінік Коссаковські

Марцін Туровські

Кароль Жупінські

 

 

 

Данія

Польща

Польща

Данія

Данія

Польща

Данія

 

Польща

Польща

Польща

 

1994

1980

1994

1989

1994

1983

1994

 

1997

1999

2002

"Ожел" Лодзь

Тренер: Януш Шлачка

 

 

Дорослі:

Ханс Андерсен

Кароль Баран

Максим Богданов

Джош Грайчонек

Норберт Кощух

Олександр Локтаєв

Роберт Місковяк

Пьотр Свідерські

Роан Тунгейт

Юніори:

Матеуш Блажиковські

Якуб Місковяк

 

 

 

Данія

Польща

Латвія

Австралія

Польща

Україна

Польща

Польща

Австралія

 

Польща

Польща

 

1980

1981

1989

1990

1984

1994

1983

1983

1990

 

2000

2001

"Локомотив" Даугавпілс

Тренер: Микола Кокін

 

 

Дорослі:

Даніель Давідссон

Тімо Лахті

Євген Костигов

Дмитро Мостовик

Кястас Пуоджукс

Вадим Тарасенко

Юніори:

Елвіс Авгуцевіч

Давіс Курміс

Олег Михайлов

Артем Трофимов

 

 

 

Швеція

Фінляндія

Латвія

Україна

Латвія

Росія

 

Латвія

Латвія

Латвія

Латвія

 

1983

1992

1996

1998

1986

1994

 

2001

1999

1999

2000

"Полонія" Піла

Тренер: Томаш Зентковські

 

 

Дорослі:

Понтус Аспгрен

Адріан Цифер

Томаш Гапінські

Кріс Харріс

Томас Х.Йонассон

Томас Йоргенсен

Рафал Оконєвські

Юніори:

Пьотр Гришпіньскі

Каспер Гжегорчик

Патрик Файфер

Кристіан Іваньскі

Оскар Ровецкі

 

 

 

Швеція

Польща

Польща

Великобританія

Швеція

Данія

Польща

 

Польща

Польща

Польща

Польща

Польща

 

1991

1995

1982

1982

1988

1992

1980

 

2000

1997

1997

2002

2000

"Ванда" Краків

Тренер: Адам Вейгель

 

 

Дорослі:

Жоель Андерссон

Лассе Бьєрре

Расмус Єнсен

Марцін Єджеєвські

Ернест Коза

Сергій Логачов

Джастін Седжмен

Віктор Паловаара

Тайрон Проктор

Клаус Віссінг

Юніори:

Каміл Кєлбаса

Бартоломей Ковальскі

Пьотр Пьоро

Патрик Зєліньскі

 

 

 

Швеція

Данія

Данія

Польща

Польща

Росія

Австралія

Швеція

Австралія

Данія

 

Польща

Польща

Польща

Польща

 

1996

1993

1993

1987

1994

1995

1992

1994

1987

1986

 

2001

2002

1999

2002

"Старт" Гнєзно

Тренер: Рафаель Войцеховські

 

 

Дорослі:

Олівер Бернтзон

Адріан Гала

Філіп Хьєлмланд

Мірослав Яблоньскі

Едуард Крчмар

Марцін Новак

Кім Нільссон

Юріца Павліч

Юніори:

Максиміліан Богдановіч

Вероніка Бурлага

Норберт Краковяк

Даміан Сталковські

 

 

 

Швеція

Польща

Швеція

Польща

Чехія

Польща

Швеція

Хорватія

 

Польща

Польща

Польща

Польща

 

1993

1995

1998

1985

1996

1995

1990

1989

 

1998

1999

1999

1999

"Мотор" Люблін

Тренер: Даріуш Следз

 

 

Дорослі:

Даніель Єленєвські

Андреас Йонссон

Роберт Ламберт

Давід Лампарт

Сем Мастерс

Павел Месьонц

Юніори:

Ерік Борзух

Мацей Куромонов

Віктор Лампарт

Еміль Перон

 

 

 

Польща

Швеція

Великобританія

Польща

Австралія

Польща

 

Польща

Польща

Польща

Польща

 

1983

1980

1998

1990

1991

1985

 

2000

1998

2001

1999

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Україна | Додав: jktu86 | Теги: Ожел Лодзь, Ванда Краків, Андрій Карпов, РОВ Рибнік, Локомотив Даугавпілс, Полонія Піла, Дмитро Мостовик, Вибжеже Гданськ, Старт Гнєзно, Мотор Люблін
Переглядів: 219 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі