Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

СТАНІСЛАВ БУЖА ПЕРЕМАГАЄ В РІВНОМУ, МЕЛЬНИЧУК - ЛІДЕР ДВОХ ОСОБИСТИХ ЗАЛІКІВ
04.05.2016, 01:20

У вівторок в Рівному відбувся перший етап Відкритого Чемпіонату України зі спідвею сезону 2016 року. Перемогу в ньому здобув поляк Станіслав Бужа з комплектом пунктів. Другу і третю сходинки посіли господарі доріжки - Станіслав Мельничук і Віталій Лисак відповідно.

Перед стартом гонки організатори зіштовхнулись з серйозною проблемою - до Рівного не прибули латвійці Микита Корольов і Денис Колодінський, в поляків Рафала Конопки і Міхала Кордаса виникли труднощі з документами при перетині державного кордону, а Андрій Кобрін не виступив через хворобу. Тому і довелось випускати на доріжку резервістів, разом з якими в стартовому протоколі значилось лише 14 гонщиків.

Більш детальніше про перебіг гонки читайте на нашому сайті найближчим часом...

14. Максим Росощук (Рівне) 1 д в - - 1

Лідером обидвох заліків (дорослого і серед юніорів) перед вирішальним етапом в Червонограді, який відбудеться вже сьогодні, став Станіслав Мельничук - 14 пунктів. На другій і третій позиціях серед дорослих - Віталій Лисак і Дмитро Мостовик - 12 і 8 пунктів відповідно, серед юніорів - Мостовик (8) і Федорчук (6).

Гонка в Червонограді стартує в 19:00.

О.Кульбаченко

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Україна | Додав: jktu86 | Теги: Станіслав Бужа, Станіслав Мельничук, Дмитро Мостовик, Рівне, Відкритий Чемпіонат України, Віталій Лисак
Переглядів: 340 | Завантажень: 0