Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

СТАНІСЛАВ МЕЛЬНИЧУК І ДМИТРО МОСТОВИК - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ-2017!
09.10.2017, 10:48

У неділю, 8 жовтня, на рівненському Мототреці визначились чемпіони і призери Чемпіонату України сезону 2017 року, а також було проведено заїзд на честь 55-річчя від дня заснування клубу "Радуга" Рівне.

В змаганнях взяли участь вісім гонщиків з України і така ж кількість - запрошених з-за кордону. По складу учасників ця гонка стала однією з найсильніших у цьогорічному спідвейному сезоні, яка була проведена на українських треках.

В ніч з п'ятниці на суботу пройшов рясний дощ, який вніс негативні корективи у стан доріжки. Організатори доклали максимум зусиль для того, щоб спортсмени могли показати свої найкращі якості, однак до ідеалу довести все ж не вдалося. Через це немало спортсменів під час гонки випробували "на міцність" свої кістки. На жаль, не вдалося уникнути травми Андрію Кобріну, якого у заключній серії під час переслідування Дмитра Мостовика на виході з першого віража третього кола винесло "під банду". Як наслідок - неприємне падіння, яке обернулося травмою ноги, ступінь важкості якої медики без ретельного огляду встановити не змогли.

Перемогу в гонці здобув один з лідерів тарнувської "Унії" Якуб Ямруг, випередити якого у цей вдень вдалось лише співвітчизнику Марселю Кайзеру. Друге місце посів латвієць Євген Костигов з 13-ма пунктами, і випередив у класифікації вищезгаданого Кайзера за додатковими показниками. Найкращим з українців прогнозовано став Станіслав Мельничук - 11 очок. У заїзді на честь 55-річчя "Радуги" перемога також дісталась Ямругу, другий - Костигов, третій - КайзерСтас припинив боротьбу через дефект мотоцикла на третьому колі.

Саме рівнянин став чемпіоном України в особистому заліку. За підсумком двох етапів Стас здобув 22 бали, випередивши червоноградців Дмитра Мостовика (18) і Андрія Кобріна (17). Чемпіоном серед юніорів став Дмитро Мостовик, друге місце - Марко Левішин, третє - Андрій Розалюк.

Результати:

1. Якуб Ямруг (Польша) - 14 (3,3,3,3,2)

2. Євген Костигов (Латвія) - 13 (2,3,2,3,3)

3. Марсель Кайзер (Польша) - 13 (3,2,3,2,3)

4. Станіслав Мельничук (Рівне, Україна) - 11 (1,3,3,3,1)

5. Артем Трофимов (Латвія) - 9 (2,2,2,п/в,3)

6. Андрій Кобрін (Червоноград, Україна) - 8 (3,2,п,3,п/в)

7. Марцін Ремпала (Польша) - 8 (1,2,3,2,0)

8. Дмитро Мостовик (Червоноград, Україна) - 8 (3,1,2,п/в,2)

9. Войцех Лісецькі (Польша) - 8 (1,3,1,1,2)

10. Віталій Лисак (Рівне, Україна) - 7 (0,1,1,2,3)

11. Марко Левішин (Рівне, Україна) - 6 (п,1,2,1,2)

12. Факундо Альбін (Аргентина) - 5 (2,1,д,2,0)

13. Ернест Матюшонокс (Латвія) - 4 (2,0,1,п,1)

14. Андрій Розалюк (Червоноград, Україна) - 4 (1,0,1,1,1)

15. Віталій Коваль (Червоноград, Україна) - 1 (п,0,0,1,п)

16. Назар Федорчук (Рівне, Україна) - 0 (0,п,0,0,0)

17. Назар Ткачук (Рівне, Україна) - не стартував

Результати 1-го етапу в Червонограді

Н А Ш   П А Р Т Н Е Р

ЛІДЕР ШИННОГО РИНКУ УКРАЇНИ

Заїзди:

1. Кобрін, Альбін, Ремпала, Лисак
  2. Кайзер, Трофимов, Лісецькі, Левішин (п)
  3. Мостовик, Костигов, Мельничук, Федорчук
  4. Ямруг, Матюшонокс, Розалюк, Коваль (п)
  5. Мельничук, Кобрін, Левішин, Розалюк
  6. Лісецькі, Ремпала, Мостовик, Коваль
  7. Костигов, Кайзер, Лисак, Матюшонокс
  8. Ямруг, Трофимов, Альбін, Федорчук (п)
  9. Ямруг, Костигов, Лісецькі, Кобрін (п)
10. Ремпала, Левішин, Матюшонокс, Федорчук
11. Мельничук, Трофимов, Лисак, Коваль
12. Кайзер, Мостовик, Розалюк, Альбін (д)
13. Кобрін, Кайзер, Коваль, Федорчук
14. Костигов, Ремпала, Розалюк, Трофимов (п/в)
15. Ямруг, Лисак, Левішин, Мостовик (п/в)
16. Мельничук, Альбін, Лісецькі, Матюшонокс (п)
17. Трофимов, Мостовик, Матюшонокс, Кобрін (п/в)
18. Кайзер, Ямруг, Мельничук, Ремпала
19. Лисак, Лісецькі, Розалюк, Федорчук
20. Костигов, Левішин, Альбін, Коваль (п)

Заїзд до 55-річчя "Радуги":

21. Ямруг, Костигов, Кайзер, Мельничук (д)