SPEEDWAY24
Вівторок, 30.11.2021, 17:25
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

ВАРІАНТИ ДЛЯ ВІКТОРА ТРОФИМОВА
26.01.2016, 19:26

   До завершення трансферного вікна в Польші залишилось менше тижня. Декілька відомих гонщиків все ще без клубу. Та нас найбільше цікавить ситуація з Віктором Трофимовим-молодшим, якого в Лєшно все частіше згадують, як про майбутнє клубу!

   Віктор має підписаний контракт з діючими чемпіонами Польші - командою Унія Лєшно. Пробитися до складу при зірковому підборі гонщиків на даному етапі в українця дуже мало. Тому оренда в клуб Польської Ліги Спідвею була б оптимальним варіантом як мінімум на один сезон. Найбільший інтерес до Віктора проявляє краківська Ванда. Також в польських ЗМІ називаються Полонія Бидгощ і жешувська Сталь. До речі, враховуючи неквапливість керівництва жешувців підписувати "дорослих" гонщиків (на даний момент таких є четверо), можливо, саме цей варіант гарантував би регулярну практику Трофимову. Звісно, що у випадку великого бажання орендувати нашого юніора будь-якою командою, в пункті договору Унія може самостійно вказати "підпункт", основою якого і буде гарантія стартів Віктора хоча б в більшій частині матчів сезону, незалежно від того, у якій формі перебуватиме гонщик в той чи інший момент. Такий "підпункт" буде вигідний і Віктору, і Унії. І ця вигода полягатиме в одному - буде практика, а отже, і прогрес. 

   Оптимальним варіантом для обох сторін стане прийняття Трофимовим-молодшим польського громадянства. Усі документи уже зібрані і надіслані до польського посольства і у відповідні інстанції Польші. Справа розглядається, проте дати, коли буде прийняте рішення, поки-що невідомо. 

   Нагадаємо, раніше з пропозицією прийняти громандянство виступила Латвія в особі керівників даугавпільського "Локомотива". Однак, через велику кількість різних нюансів, і багато "плутанини" в оформленні необхідних документів, Віктор відмовився від цієї пропозиції.

   Чекати розв'язки нам залишилось недовго. Уже першого лютого стане відомим клуб, у якому проведе свій сезон Віктор Трофимов-молодший. І де б він не виступав, ми йому бажаємо лише одного - побільше стартів і переможних фінішів!

 

Польські ЗМІ + власна інформація

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

 

Категорія: Україна | Додав: jktu86 | Теги: Ванда Краків, Сталь Жешув, Унія Лєшно, Полонія Бидгощ, Віктор Трофимов
Переглядів: 345 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі