SPEEDWAY24
П`ятниця, 28.01.2022, 00:40
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

ВЕЛИКІ НАДІЇ МАРЕКА ЦЕШЛАКА НА КАРПОВА
18.02.2016, 22:06

   

   Марек Цешлак покладає великі надії на Андрія Карпова. В оцінці досвідченого тренера колишній гонщик краківської Ванди може бути важливою ланкою Фалубаза. За найбільший плюс українця вважає вміння виходити з-під стартової стрічки.

   Трансфер Андрія Карпова в Екстралігу був великим сюрпризом для багатьох. Слід, однак, підкреслити, що Фалубаз Зелена Гура був не єдиним клубом, який хотів мати в своїх лавах цього гонщика. Подібні плани на нього були у Спарти Вроцлав. Карпова вроцлавцям порекомендував ... Марек Цешлак.

 - "Мені подобається розмовляти з Андрієм Руско про спідвей. Іноді його відвідую, і тоді багато говоримо. Пригадую, трішки давніше запитав він мене, кого б я порекомендував для його команди. Він запитав мене про поляків та іноземних гонщиків. У першому випадку я вказав на Вожняка, а в другому - на Карпова. Вроцлавці поставили на Шимона, а українця не взяли. Яке щастя, що його не взяли. Я радів цьому, тому що завдяки цьому міг його залучити в Фалубаз".

   Українець був у минулому сезоні одним з лідерів Ванди Краків. Уже тоді звернув увагу на нього Марек Цешлак, який заявив, що такий спортсмен може стати йому в нагоді у подальшій тренерській кар'єрі.

 - "Я пам'ятаю минулорічний матч в Кракові. Карпов занотував дефект в першому старті, а потім виграв чергові заїзди з великим відривом. Тільки в останньому заїзді програв Міккельсену. Тоді я до нього підійшов і попросив номер його телефону. Він проїхав також відмінну гонку в Оструві, хоча знову були деякі проблеми з технікою. Правда, я швидко ввів його в свою записну книжку. Я відчував, що він може мені стати в нагоді, хоча і не знав ще, де я буду працювати. Пошук зірок в команді - це здорово, але це не завжди працює. Є багато гонщиків, які отримують при відповідній обробці і довірі. Не все те золото, що блистить".

   Марек Цешлак звертає увагу, що його новий гонщик має одну велику перевагу, яка є дуже важливою на доріжках Екстраліги.

 - "Це відмінний стартер. У цьому плані він дуже розумний. Це вже гонщик з досвідом, який постійно голодний до успіхів. Я з ним був недавно в таборі і уважно за ним спостерігав. Це не той тип, який веде себе, як розмазня. Добре організований хлопець, який не економить сили і хоче працювати".

   Українець повинен, однак, впоратися зі своїми проблемами. Це стосується, зокрема, питань з технікою. У минулому сезоні Карпов втратив таким чином багато очок.

 - "Його недоліком є ​​велика кількість технічних проблем. Їх було багато - мінімум вісім в попередньому чемпіонаті. Без сумніву, він повинен покращити стан своїх мотоциклів. Я запитав його, чому у нього були такі неприємності, а він виправдовувався проблемами з запалюванням. Так бути не може. Не можна втрачати стільки перших місць. Крім того, цей хлопець повинен потрапити на свій грунт. Потрібно довіритися йому і дати впевненість у собі. Так само було і з Артемом Лагутою, який пішов з Бидгощі. Я взяв його, тому що знав, що може бути у мене найкращим. Прийшов день, і він став номером один. Виправився. Сьогодні його хочуть майже всі клуби. Я думаю навіть, що він повинен віддати мені якийсь відсоток від своїх майбутніх контрактів!".

   Час покаже, що Марек Цешлак отримає, роблячи ставку на Карпова. В першу чергу колишній гонщик краківської Ванди повинен буде завоювати собі місце в складі. Тренер Фалубаза переконаний, що українцю по силах це зробити!


Подробнее:http://tltspeedway.ru/speedwaypoland/2476-karpov-mog-popast-v-spartu-porekomendoval-ego-im-marek-cheslyak.html

sportowefakty.pl

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua
Подробнее:http://tltspeedway.ru/speedwaypoland/2476-karpov-mog-popast-v-spartu-porekomendoval-ego-im-marek-cheslyak.html

Категорія: Україна | Додав: jktu86 | Теги: Ekantor.pl Фалубаз Зелена Гура, Андрій Карпов, Марек Цешлак
Переглядів: 258 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі