Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

ВИСТУП ДМИТРА МОСТОВИКА В БЕЛЬГІЇ
23.04.2017, 17:20

Червоноградець Дмитро Мостовик прийняв участь в міжнародному турнірі "Helzold speedway kampioenschap", який відбувся в бельгійському Хаузенд-Зольдері. Вигравши основну частину змагань, українець не зміг пробитись до фіналу...

Здобувши 11 очок в основній серії, Діма зазнав падіння під час півфінального заїзду і фінішував останнім у ньому, тим самим зайнявши підсумкове п'яте місце в класифікації гонки. Єдиною втіхою для 18-річного червоноградця може бути факт встановлення нового рекорду проходження бельгійської доріжки!

А перемогу здобув представник Нідерландів Романо Хуммель.

Результати:

1. Романо Хуммель ( Нідерланди) - 11 (2,3,3,3) + 1 місце в півфіналі + 1 місце у фіналі

2. Ондрей Сметана ( Чехія) - 10 (3,2,2,3) + 1 місце в півфіналі + 2 місце у фіналі

3. Хавьєр Муралет ( Франція) - 7 (2,2,3,0) + 2 місце в півфіналі + 3 місце у фіналі

4. Анне Спаан ( Нідерланди) - 9 (2,2,2,3) + 2 місце в півфіналі + 4 місце у фіналі

5. Дмитро Мостовик ( Україна) - 11 (3,3,3,2) + 4 місце в півфіналі

6. Нік Лоуренс ( Нідерланди) - 9 (3,3,1,2) + 3 місце в півфіналі

7. Джулієн Кайр ( Франція) - 5 (1,1,2,1) + 3 місце в півфіналі

8. Сьйорд Розенберг ( Нідерланди) - 4 (1,в,1,2) + 4 місце в півфіналі

9. Ларс Зандвілет ( Нідерланди) - 2 (1,0,1,0)

10. Лі Гірі ( Великобританія) - 2 (0,1,0,1)

11. Хенк Коонстра ( Нідерланди) - 2 (0,1,в,1)

12. Саша Стумп ( Німеччина) - 0 (0,в,ф,-)

Заїзди Мостовика:

2. Мостовик, Спаан, Розенберг, Стумп

5. Мостовик, Сметана, Гірі, Стумп (в)

9. Мостовик, Кайр, Зандвілет, Коонстра (в)