SPEEDWAY24
Вівторок, 23.07.2019, 15:04
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Україна

ЗАСІДАННЯ ТРЕКОВОЇ КОМІСІЇ ГО ФМСУ ВІД 04 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ
09.03.2018, 10:17

   4 березня в приміщенні стадіону СКА у Львові відбулось засідання Трекової Комісії Громадського Об'єднання Федерації Мотоциклетного Спорту України, на якому було затверджено ряд важливих рішень, календар спідвейних змагань в Україні на 2018 рік, і ще багато цікавого.

ЗАСІДАННЯ ТРЕКОВОЇ КОМІСІЇ ГО ФЕДЕРАЦІЯ
    МОТОЦИКЛЕТНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
   04.03.2018. м. ЛЬВІВ
   В ЗАСІДАННІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ:
 

 

Лятосінський Сергій Вікторович – Голова Комісії

Головня Сергій Володимирович

Сенько Сергій Ігорович

Бугаєнко Геннадій (в телефонному режимі)

Трофимов Володимир (в телефонному режимі)

Кульбаченко Олег Анатолійович – секретар

а також:

Федик Петро Григорович

Гайдим Віктор Миколайович

Мельничук Василь

Войтюк Сергій Олександрович

Капустін Андрій Володимирович

Маринич Сергій Федорович

Порядок денний:  

  1.Короткий звіт по проведенню змагань в Україні в 2017 році.
  2.Треки України та їх ліцензування в 2018 році.
  3.Підсумки виступів спортсменів України на міжнародних змаганнях в 2017 р. 
  4.Обговорення Регламенту зі спідвею на 2018 рік.
  5.Обговорення календарного плану на 2018 рік і призначення суддів на змагання зі спідвею в 2018 році.
  6.Національні чемпіонати й участь провідних гонщиків України у них.
  7.Обговорення та затвердження кандидатур членів збірної команди України.
  8. Порядок отримання національних та міжнародних ліцензій і дозволів гонщикам для участі в міжнародних змаганнях.
  9.Обговорення і розподіл гонщиків для участі в ЧС, ЧЄ, МАСЕК та інших міжнародних змаганнях.
10.Підготовка збірної України до командного чемпіонату Європи серед юніорів та чемпіонату Європи в місті Рівне.
11.Різне.


1. В 2017 році в Україні було заплановано проведення 14 змагань. 10 – зі спідвею і 4 – з Флет треку. 
Вдалось провести лише 8 змагань зі спідвею.
Через несприятливі погодні умови не було проведено наступні змагання зі спідвею:
1.    Відкритий Кубок України до Дня Шахтаря - 27.08.2017, м. Червоноград.
2.    Відкритий Кубок України серед Ветеранів - 23.09.2017, м. Вознесенськ.
Також не вдалось провести жоден з 3-х запланованих етапів Чемпіонату України з Флет-Треку, а також Відкритий Кубок України з Флет-Треку, по причині відсутності необхідної кількості спортсменів.
Внесено пропозицію: для якісної організації і проведення змагань на високому рівні покращити співпрацю між клубами, організаторами змагань і ГО ФМСУ.

*************************************************************************************************
2. Для своєчасної підготовки до сезону 2018 року і отримання дозволу на проведення змагань, провести ліцензування треків в містах: Львів, Червоноград, Вознесенськ. Відповідальним призначено Сергія Дем’янкова.
В місті Рівне інспекцію і ліцензування треку проведуть інспектори FIM-Europe.

*************************************************************************************************
3. В 2017 році українські спортсмени виступили у наступних офіційних змаганнях, які проводяться під егідою FIM та FIM-Europe:
Особистий Чемпіонат Європи серед дорослих

  • 01.05.2017 – Півфінал 1. Угорщина, м.Нагіхалаш

Андрій Карпов – 11 очок, 3 місце

  • 01.05.2017 - Півфінал 2. Австрія, м.Мюрек

Олександр Локтаєв – 9 очок – 5 місце
Віктор Трофімов – 5 очок – 11 місце
Дмитро Мостовик – 4 очки – 12 місце

  • 20.05.2017 – Челлендж. Хорватія, м.Горічан

Андрій Карпов – 0 очок – 17 місце
Особистий Чемпіонат Європи серед Юніорів

  • 10.06.2017 – Півфінал-1. Угорщина, м.Нагіхалаш

Віктор Трофімов – 10 очок – 8 місце
Марко Левішин – 1 очко – 15 місце
Чемпіонат Європи серед пар

  • 24.07.2017 – Півфінал-1. Словаччина, м.Жарновіце

Україна – 16 очок – 4 місце
•    Андрій Кобрін – 6 очок
•    Станіслав Мельничук – 10 очок
Командний Чемпіонат Європи серед Юніорів

  • 31.07.2017 – Півфінал 1. Латвія, м.Даугавпілс

Україна – 7 очок – 4 місце
•    Андрій Розалюк – 0 очок
•    Віктор Трофімов – 5 очок
•    Максим Росощук – 0 очок
•    Марко Левішин – 2 очка
•    Віталій Коваль – 0 очок
Кваліфікація до Особистого Чемпіонату Світу (Гран-Прі) 2018 року

  • 06.05.2017 – Кваліфікація 2. Словаччина, м. Жарновіце

Андрій Карпов – 11 очок – 5 місце

  • 15.06.2017 – Півфінал 1. Німеччина, м. Ольхінг

Андрій Карпов – 2 очки – 16 місце
Особистий Чемпіонат Світу серед Юніорів

  • 19.05.2017 – Кваліфікація 1. Чехія, м.Пардубіце

Дмитро Мостовик – 8 очок – 7 місце
Кубок МАСЕК
За підсумком 4-х етапів українські спортсмени посіли наступні місця:
1. Марко Левішин – 42 очки
3. Дмитро Мостовик – 30 очок
5. Віталій Лисак – 27 очок
6. Віталій Коваль – 27 очок
10. Назар Федорчук – 16 очок
15. Віктор Трофімов – 14 очок
16. Станіслав Мельничук – 13 очок
21. Андрій Кобрін – 9 очок
24. Андрій Розалюк – 7 очок
В Командному заліку перемогу здобула Збірна України – 72 очки.
SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP
Командний залік
1 місце – Комунальний Заклад «Рівненський Міський Спортивно-Технічний Клуб» – 24 очки
Особистий залік
1-2 місце – Станіслав Мельничук – 44 очки
1-2 місце – Андрій Кобрін – 44 очки

*************************************************************************************************
4. Члени Трекової Комісії прийняли рішення рекомендувати Правлінню ГО ФМСУ затвердити Регламент по проведенню змагань зі спідвею.

*************************************************************************************************
5. Члени Трекової Комісії внесли рекомендацію в Колегію Суддів ГО ФМСУ затвердити арбітрів, директорів змагань, головних секретарів і спортивних комісарів для суддівства змагань з трекових перегонів.
•    Григорій Хлиновський – національна категорія
•    Анатолій Жабчик – перша категорія
•    Петро Федик – перша категорія
•    Сергій Сенько – перша категорія
•    Михайло Нечаєв – помічник головного судді
•    Віталій Марчук – помічник головного судді
Вищеперераховані арбітри мають право судити змагання зі всіх видів мотоциклетного спорту, які відносяться до категорії “Трекові Перегони”.
Директори змагань: Іван Шелеп, Михайло Нечаєв, Віталій Марчук, Олександр Борсук
Секретарі змагань: Катерина Наконечна, Станіслав Белощу, Іванна Москалик

Календар змагань в Україні

01.05 (Рівне)

•    Відкритий Особистий Чемпіонат України
•    Чемпіонат України у класі 125см.куб.
•    Міжнародний Кубок на Приз Відкриття Сезону

Суддя: Анатолій Жабчик, директор гонки: Віталій Марчук

10.06 (Рівне)

Тест-матч: Збірна України – Збірна Німеччини

Суддя: Григорій Хлиновський, директор гонки: Михайло Нечаєв

23.06 (Львів)

•    Чемпіонат України серед пар
•    Чемпіонат України у класі 125см.куб.

Суддя: Сергій Сенько, директор гонки: Роман Олейник

24.06 (Червоноград)

  • Кубок України зі Спідвею серед Ветеранів

Суддя: Сергій Сенько / Петро Федик, директор гонки: Іван Шелеп

28.06 (Рівне) 

•    Міжнародний турнір на Кубок Авто-Мото-Ревю
•    Відкритий Кубок на честь Ігоря Марко

Суддя: Григорій Хлиновський, директор гонки: Віталій Марчук

24.08 (Рівне)

•    Міжнародна Ліга Спідвею Speedway Friendship Cup 2-етап
•    Кубок зі Спідвею до Дня Незалежності

Суддя: Григорій Хлиновський, помічник – Віктор Гайдим, директор гонки: Віталій Марчук

26.08 (Червоноград)

  • Турнір зі Спідвею до Дня Шахтаря

Суддя: Петро Федик / Сергій Сенько, директор гонки: Іван Шелеп

22.09 (Вознесенськ)

  • Кубок України зі Спідвею серед Ветеранів

Суддя: Анатолій Жабчик, директор гонки: Олександр Борсук

23.10 (Рівне)

•    Відкритий Чемпіонат України серед пар
•    Чемпіонат України у класі 125см.куб.
•    Відкритий Кубок зі Спідвею на приз Закриття Сезону

Суддя: Анатолій Жабчик, директор гонки: Михайло Нечаєв

Календар Міжнародних змагань:

19.05 (Рівне)

  • ½ фіналу Особистого Чемпіонату Європи серед Юніорів до 21 року    

Суддя: Павел Вана (Чехія)

06.10 (Львів)

  • Кубок Міжнародної Європейської Асоціації (Кубок МАСЕК)    

Суддя: Сергій Сенько

*************************************************************************************************

6. За підсумком двох етапів Відкритого Чемпіонату України зі Спідвею в 2017 році визначились чемпіони та призери в дорослому та юніорському заліках.
Дорослі:
  1. Станіслав Мельничук - 22 (11+11)
  2. Дмитро Мостовик - 18 (10+8)
  3. Андрій Кобрін - 17 (9+8)
  4. Олександр Локтаєв - 15 (15+нс)
  5. Марко Левішин - 14 (8+6)
  6. Віктор Трофімов – 8 (8+нс)
  7. Андрій Розалюк - 8 (4+4)
  8. Віталій Лисак - 7 (0+7)
  9. Віталій Коваль - 4 (3+1)
10. Назар Ткачук - 4 (4+нс)
11. Денис Присяжнюк - 3 (3+0)
12. Назар Федорчук - 1 (1+0)
Юніори:
  1. Дмитро Мостовик - 18 (10+8)
  2. Марко Левішин - 14 (8+6)
  3. Віктор Трофімов – 8 (8+нс)
  4. Андрій Розалюк – 8 (4+4)
  5. Віталій Коваль – 4 (3+1)
  6. Назар Ткачук – 4 (4+нс)
  7. Денис Присяжнюк – 3 (3+0)
За рішенням Трекової Комісії участь у Чемпіонатах України в сезоні 2018 року є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ для УСІХ ГОНЩИКІВ з паспортом громадянина України. За результатами Чемпіонатів України сезону 2018 року буде визначено спортсменів, які представлятимуть Україну в змаганнях Чемпіонатів Світу та Європи, а також Кубку МАСЕК у сезоні 2019 року.
Спортсмени, які посядуть 1-3 місця у своїх вікових категоріях, мають право першочергового вибору участі у вищеперерахованих чемпіонатах. 
Гонщики, які не братимуть участі в Чемпіонатах України, не матимуть права представляти Україну на міжнародній арені в сезоні 2019 року.

*************************************************************************************************

7. За підсумками Чемпіонатів України сезону 2017 року сформовано склади Національної та Юніорської збірних команд України на сезон 2018 року.
Національна Збірна України: 1. Андрій Карпов, 2. Станіслав Мельничук, 3. Андрій Кобрін, 4. Олександр Локтаєв, 5. Віталій Лисак, 6. Назар Федорчук (резервний)
Юніорська Збірна України: 1. Дмитро Мостовик, 2. Марко Левішин, 3. Віктор Трофімов, 4. Андрій Розалюк, 5. Віталій Коваль, 6. Назар Ткачук (резервний), 7. Денис Присяжнюк (резервний)
Клуби та/або спортсмени зобов’язані своєчасно заповнити і відправити на електронну адресу ГО Федерації Мотоциклетного спорту України заявку та копію страхового полісу для отримання національної та міжнародної ліцензій на 2018 рік.

*************************************************************************************************

8. Для отримання ліцензій на старти гонщики повинні надати згоду на участь у міжнародних змаганнях під егідою FIM і FIM-Europe. Відповідальним за видачу ліцензій є Голова Трекової Комісії ФМСУ – Сергій Вікторович Лятосінський.
Для участі в міжнародних змаганнях спортсмен зобов’язаний звернутись в ГО ФМСУ за дозволом не пізніше, ніж за 7 (сім) календарних днів до гонки.

*************************************************************************************************
9. Рішенням Трекової Комісії ГО ФМСУ було розподілено спортсменів для участі в Чемпіонатах Світу та Європи, а також Кубку МАСЕК в сезоні 2018 року.
Кваліфікація до Особистого Чемпіонату Світу (Гран-Прі) 2019 року – 1 місце
19.05 – Слангеруп, Данія (Станіслав Мельничук,Андрій Карпов,Олександр Локтаєв) – в залежності від того, хто з 3 гонщиків здобуде більше залікових очок у півфінальних змаганнях Особистого Чемпіонату Європи.
Особистий Чемпіонат Світу серед Юніорів – 1 місце
16.06 – Кваліфікація - Равіч, Польша (Дмитро Мостовик)
Особистий Чемпіонат Європи серед дорослих – 3 місця
28.04 – Півфінал – Горічан, Хорватія (Андрій Карпов, Олександр Локтаєв)
28.04 – Півфінал – Дебрецен, Угорщина (Станіслав Мельничук)
Чемпіонат Європи серед пар
30.06 – Півфінал – Дебрецен, Угорщина (Андрій Карпов, Олександр Локтаєв, Станіслав Мельничук)
Командний Чемпіонат Європи серед Юніорів
30.06 – Півфінал – Гнєзно, Польша (Дмитро Мостовик, Марко Левішин, Віктор Трофімов, Андрій Розалюк, Віталій Коваль)
Особистий Чемпіонат Європи серед Юніорів до 21 року – 2 місця
19.05 – Півфінал – Рівне, Україна (Дмитро Мостовик, Марко Левішин) – запасні гонщики – Віктор Трофімов, Андрій Розалюк.
Особистий Чемпіонат Європи серед Юніорів до 19 років – 2 місця
28.07 – Півфінал 1 і 2 – Пардубіце, Чехія (по одному учаснику – Дмитро Мостовик, Марко Левішин)
Кубок Європи у класі 250см.куб. – 2 місця
09.06 – Півфінал 1 і 2 – Рандерс, Данія (по одному учаснику – Назар Ткачук, Денис Присяжнюк)
Кубок МАСЕК – 3 місця
Право стартувати у цих змаганнях отримали: Дмитро Мостовик, Марко Левішин, Віталій Лисак, Андрій Розалюк, Віталій Коваль, Назар Федорчук, Назар Ткачук і Денис Присяжнюк.

*************************************************************************************************
10. Організувати тренувальний збір для Юніорської Збірної команди України перед півфіналом командного Чемпіонату Європи серед юніорів.

*************************************************************************************************
11. Були внесені наступні пропозиції:
•    Сприяння ГО ФМСУ у питанні оплати роботи суддів під час Національних змагань.
•    Забезпечення методичною літературою клуби і ДЮСШ для розвитку дисципліни.
•    Питання до складу трекової комісії.  
   Згідно з Статутом ГО ФМСУ:

  • Стаття 7.8.1. До складу комісії входить від 5 до 7 осіб, включаючи Голову Комісії. Персональний склад Комісії затверджується Правлінням за поданням голів відповідних комісій.

  • Стаття 7.8.5. Засідання Конференції, Правління, Ревізійної Комісії, Комісій і Комітетів є закритим. За рішенням більшості членів можуть проводитися відкриті засідання. В такому випадку визначаються умови й порядок допуску сторонніх осіб на засідання.

 

Категорія: Україна | Додав: jktu86 | Теги: Федерація Мотоциклетного Спорту Укр
Переглядів: 237 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі