Користувачів: 0
Головна » Файли » Парні змагання

Велике торжество поляків в Оструві! Fogo Power чемпіон Speedway Best Pairs Cup
06.06.2016, 17:34

Fogo Power перемогла у фінальному етапі кращих спідвейних пар в Оструві і, таким чином, тріумфувала в загальній класифікації циклу 2016. Пьотр Павліцкі і Бартош Змарзлік у фінальному заїзді подвійно перемогли представників Eport2000.pl – Януша Колоджея і Гжегожа Зенготу, в результаті чого у загальному заліку вони посіли друге місце. Третьою стала Nice Racing у складі Артема та Григорія Лагут і Антоніо Ліндбека.

Фінальна гонка Speedway Best Pairs Cup в Оструві знову зібрала на трибунах багато вболівальників. Можливо, кількість присутніх на трибунах була меншою, як в фіналі SEC в минулого року, але острувські фанати  в черговий раз не розчарували і показали, що вони хочуть бачити якісний спідвей. З першого ж заїзду на добре підготовленій доріжці їх очікувала цікава боротьба.

Найбільшою сенсацією першої серії заїздів стала перемога Мартіна Смолінські у 3 заїзді. Німець за своїми плечима залишив одразу трьох чемпіонів світу – Грега Хенкока, Кріса Холдера і Нікі Педерсена.

Польський дует Fogo Power відразу став фаворитами змагань. Після двох серій заїзду молода пара Пьотр Павліцкі – Бартош Змарзлік мала в активі 9 пунктів. На два пункти менше було у Boll Team, яка також мала шанс на остаточний тріумф до фінальних заїздів в Оструві. З початку не задалася гонка у чемпіонів світу з Monster Energy. У другій серії Грег Хенкок занотував дефект мотоцикла на третій позиції. Пара під знаком енергетичного напою мала  лише 5 пунктів після двох серій заїздів.

Захоплюючою в третій серії була боротьба пар Fogo Power і Boll Team. Патрік Дудек, який відчував себе прекрасно в цей вечір на острувській доіжці, першим знайшов спосіб обігнати пару Fogo Power. Лідер Boll Team переміг у цьому заїзді, за ним фінішну лінію перетнули Пьотр Павліцкі і Бартош Змарзлік. Нільс Крістіан Іверсен через дефект мотоцикла був четвертим.

У 12 заїді дійшло до поєдинку двох лідируючих пар після двох турів. Пара Monster Energy, яка не приховувала свого апетиту на загальну перемогу у всьому циклі, знову не змогла виграти заїзд. Грег Хенкок, правда, обігнав на дистанції Пьотра Павліцкі, але Кріс Холдер фінішував останнім... Отже, поєдинок лідерів завершився внічию.

19 заїзд став вирішальним у цій гонці – він визначив переможця основної серії заїздів і безпосереднього учасника фінального заїзду. Спочатку все вказувало на те що з рахунком 4:2 перемогу в заїзді здобуде пара  Fogo Power, але на другому віражі першого кола, з керуванням свого мотоциклу не справився Антоніо Ліндбек і спровокував падіння Пьотра Павліцкі. Падіння виглядало дуже страшним, але для обох гонщиків все минуло благополучно і вони покинули доріжку власними силами. Суддя визнав винуватцем падіння шведа і виключив його з повторного заїзду. У перезаїзді, поляки не дали шансу Григорію Лагуті і здобули подвійну перемогу, впевнено при цьому, вигравши основну серію заїзді і ставши безпосередніми учасниками фінального заїзду.

Запекла боротьба була у 20 заїзді між Пьотрем Протасевичем і Грегом Хенкоком. Поляк протягом чотирьох кіл переслідував і атакував триразового чемпіона світу. Він намагався обійти Грега і по бровці, і біля бортів, але американець успішно відбивав ці атаки майже всі чотири кола. Хенкок капітулював в останньому віражі, коли "Пепе" пішов на обгін по зовнішній траєкторії і вже на фінішній лінії переміг титулованого суперника. Таким чином, Eport2000.pl випередила у основній серії заїздів Monster Energy Team. Після 21 заїзду, коли  Boll Team  і  Trans MF Pro Race Team набрали в заїзді по три пункти, виявилося, що три команди мають 19 пунктів.

Ситуація була вкрай цікавою, бо дійшло до підрахунку бонусних очок. Найменше бонусів було на рахунку Monster Energy Team, а Boll Team i Nice Racing мали однакову кількість бонусних пунктів. Доля третього місця в гонці і учасника плей-офф вирішилася жеребкування. Перемогу у рейс-оффі над шведсько-російським дуетом "везунчиків" здобула пара Eport2000.pl Team з рахунком 4:2. Дивно, але у плей-офф Пьотра Протасевича  було замінено Янушем Колоджеєм.

Фінал був виключно польським питанням. Fogo Power перемогла Eport2000.pl. Від старту до самого фінішу лідирувала пара Павліцкі - Змарзлік, яка перемогла 5:1 і забезпечила собі не тільки перемогу в останньому етапі в Оструві, але і в загальній класифікації циклу Speedway Best Pairs в 2016 році.

Про дивовижний хід останньої гонки Speedway Best Pairs Cup і всього циклу свідчить той факт, що долю третього місця в загальній класифікації повинен був вирішити додатковий заїзд, де Monster Energy Team зустрілася з Nice Racing. Чемпіони світу з Monster Energy Team виявилися найбільшими невдахами змагань в  Оструві. Мало того, що вони не  виграли титул кращої пари, гонщики не змогли навіть забезпечити собі місце на подіумі.

Результати:

I. Fogo Power - 23 + 1 місце в фіналі

3. Бартош Змарзлік - 9 + 4 (2*,1,1*,1*,1*,3)

4. Пьотр Павліцкі - 14 + 1 (3,3,2,2,2,2*)

16. Тобіас Мусєляк - Н.С.

II. Eport2000.pl Team - 20 + 1 місце в "Заїзді останнього шансу" + 2 місце в фіналі

5. Пьотр Протасевич - 14 (3,2,3,3,-,3)

6. Гжегож Зенгота - 4 (0,-,1,-,2,1)

17. Януш Колоджей - 2 + 1 (0,1,1*)

III. Nice Racing - 19 + 2 місце в "Заїзді останнього шансу"

13. Артем Лагута - 5 (2 -, -,3,0,-)

14. Григорій Лагута - 4 + 2 (1*,2*,0,-,1)

21. Антоніо Ліндбек - 10 + 1 (3,2,2*,3*,в)

IV. Boll Team  - 19

7. Патрік Дудек - 12 + 1 (1*,3,3,0,3,2)

8. Нільс Крістіан Іверсен - 0 (-, -, 0, -, -, -)

18. Мартін Вацулік - 7 + 2 (2,1,1,2*,1*)

V. Monster Energy Team - 19

9. Грег Хенкок - 11 (2,д,1,3,3,2)

10. Кріс Холдер - 8 + 2 (1*,2*,3,0,2, 0)

19. Тай Воффінден - Н.С.

VI. Trans MF Pro Race Team - 17

11. Мартін Смолінські - 6 + 1 (3,1,2*,0,0,0)