SPEEDWAY24
Вівторок, 30.11.2021, 18:05
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Великобританія

Даніель Кінг – чемпіон Великобританії 2016 року!
14.06.2016, 15:32

   За відсутності чемпіона з чемпіонів у понеділок в Манчестері, на новозбудованому стадіоні "National Speedway Stadion"Великобританія отримала нового "Короля"!

   Усі ми знаємо, що прогнози - річ не вдячна. ось і ми, також, як і поляки й самі британці, не "влучили" в переможця. Більше того, з четвірки прогнозованих фіналістів "по факту" ми побачили лише одного. Це і називається "Фінал" - тут фаворитів бути не може, коли в гонці не їде кращий з кращих. Це один з небагатьох випадків для більшості учасників використати чи не єдиний шанс у своїй кар'єрі вибороти якийсь титул. Вчора найкраще з цим впорався 29-річний Даніель Кінг, який до цього міг похвастатись лише юніорським титулом кращого гонщика Британії в далекому 2004-у році.

   Організатори провели чимало роботи по устороненню всіх недоліків, які завадили офіційно відкрити стадіон 19 березня змаганнями за участю улюбленця місцевої і світової публіки Тая Воффіндена. В другій половині травня була проведена "репетиція", коли тут змагались юніори в кваліфікації до особистого чемпіонату світу. Ця гонка завершилась справжньою сенсацією, хоча і була завершена після трьох серій стартів через дощ.

   Нарешті, з третьої спроби все склалось так, як і було задумано. І навіть дрібний дощ, який пішов перед стартом 19-го заїзду, не зіпсував ні враження від гонки, ні святкового настрою, який передавався через екрани моніторів з трибун. Вболівальники палко підтримували усіх без виключення. Плюс до цього ідеальна доріжка, яка, знову ж таки, за відсутності головного претендента, абсолютно порівняла шанси суперників. На цьому 350-метровому овалі в перші три серії багато вирішувалось на старті - гонщики, які стартували з першої і другої доріжок мали мінімальну перевагу над остальними. Скористались з цього, звичайно, не всі. Однак, ті, хто таки "довіз" свої пункти в цей проміжок гонки, і стали фаворитами змагань. Особливо вдало цей відрізок провели Кінг, Кук і Ламберт, які вирізнялись своєю їздою серед решти гонщиків.

   Четверта серія не внесла особливих змін, залишивши всю розв'язку на самий кінець. Окрім "очних" дуелей (Лавсон і Старк, С.Ворралл і Ніколлс), в яких і визначався "невдаха" (сьомий - зайвий!) у півфіналі, вболівальники стали свідками і "битви за фінал" в 19-му старті між Ламбертом і Куком. Переможцем став більш досвідчений Крейг, відправивши 18-річного юніора в "рейс-офф" у компанію до Стіві Ворралла, Річарда Лавсона і Скотта Ніколлса.

   І тут Ламберт відірвався по повній! Спершу на виході з першого віража він перекрив "кисень" Ворраллу, і відразу атакував Лавсона, який, скориставшись розбірками суперників, тишком-нишком вийшов у лідери заїзду. Ламберт тут же дав "прикурити" і Лавсону, залишивши останнього на "закуску" роздратованому Ворраллу. Що цікаво, протягом чотирьох кіл Скотт Ніколлс так і не спромігся на хоча б одну атаку, капітулювавши ще на старті.

   Фінал виявися досить несподіваним. І якби всі ми не говорили про непередбачуваність гонки, однак такого складу вирішального заїзду не очікував, мабуть, ніхто. Тим і цікавішим він обіцяв стати, адже на лінії старту і справді стояли рівні по класу гонщики. Та серед цих "рівних" виявився один, який хотів перемогти найбільше, і після старту забув про все - про прогнози, про якусь логіку і дівок, і так далі... Дані Кінг провів цей заїзд так, якби він був останнім і найголовнішим у його кар'єрі - без шансів для суперників, 30 метрів на фініші "привезених" Куку, і безапеляційна перемога!

   "Срібло" Крейга Кука стало для нього уже третім поспіль, "бронза" Роберта Ламберта - перша нагорода на "дорослому" рівні в особистих заліках.

   Ой, і ще одне... А ми нікого не забули? Здається, у цій гонці їхав Кріс Харріс - "улюблене дитя BSI". Так ось... Його результат - 5 пунктів і 12 місце у такій компанії... А це вже пенсія!... Та й то - мінімальна:)

 Результати:

  1. Даніель Кінг (2,3,3,2,3)  13 + 1 місце у фіналі

  2. Крейг Кук (0,3,3,3,3)  12 + 2 місце у фіналі

  3. Роберт Ламберт (1,2,3,3,2) 11 + 1 місце у півфіналі + 3 місце у фіналі

  4. Стів Воррал (3,1,1,2,3) 10 + 2 місце у півфіналі + 4 місце у фіналі

  5. Річард Лавсон (1,1,2,3,3) 10 + 3 місце у півфіналі

  6. Скотт Ніколлс (2,3,1,3,2)  10 + 4 місце у півфіналі

  7. Пауль Штарк (3,2,1,2,2)  10

  8. Джош Ауті (3,1,2,1,1)  8

  9. Річчі Воррал (2,3,0,2,0)  7

10. Сімон Стід (2,0,3,1,0)  6

11. Джейсон Гарріті (3,2,0,в) 5 - вибув із змагань

12. Кріс Харріс (0,2,2,0,1)  5

13. Кайл Ховарт (1,0,2,0,1)  4

14. Річар Халл (0,0,0,1,2)  3

15. Джош Бейтс (1,0,1,0,0)  2

16. Бен Бакер (д,1,0,1,0)  2

17. Чарльз Райт (1)

18. Льюіс Керр - не стартував

   Позаїздно:

  1. С. Воррал Кінг        Бейтс      Кук       
  2. Ауті Стід Лоусон Бакер (д)
  3. Штарк Ніколлс Ламберт Халл
  4. Гарріті Р. Воралл Ховарт Харріс
  5. Ніколлс Харріс Ауті Бейтс
  6. Р. Воррал Штарк С. Воррал Стід
  7. Кук Гарріті Бакер Халл
  8. Кінг Ламберт Лоусон Ховарт
  9. Стід Ховарт Бейтс Халл
10. Ламберт Ауті С. Воррал Гарріті
11. Кук Лоусон Ніколлс Р. Воррал
12. Кінг Харріс Штарк Бакер
13. Ламберт Р. Воррал Бакер Бейтс
14. Лоусон С. Воррал Халл Харріс
15. Кук Штарк Ауті Ховарт
16. Ніколлс Кінг Стід Гарріті (в)
17. Лоусон Штарк Райт Бейтс
18. С.Воррал Ніколлс Ховарт Бакер
19. Кук Ламберт Харріс Стід
20. Кінг Халл Ауті Р. Воррал
  Півфінал:      
21. Ламберт  С.Воррал Лоусон Ніколлс
   ФІНАЛ:      
22.  Кінг Кук Ламберт

С.Воррал

 

 

О.Кульбаченко

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

vk.com/speedway24

facebook.com/speedway24.at.ua

Категорія: Великобританія | Додав: jktu86 | Теги: Роберт Ламберт, Крейг Кук, Стів Ворралл, Особистий чемпіонат Великобританії, Скотт Ніколлс, манчестер, Даніель Кінг
Переглядів: 227 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Ваша Реклама
ПАРТНЕР
Друзі
Друзі