Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Січень » 15 » ДРУГА ПЕРЕМОГА ДЖЕКА ХОЛДЕРА, РОАН ТУНГЕЙТ - НОВИЙ КОРОЛЬ СПІДВЕЙНОЇ АВСТРАЛІЇ!
21:56
ДРУГА ПЕРЕМОГА ДЖЕКА ХОЛДЕРА, РОАН ТУНГЕЙТ - НОВИЙ КОРОЛЬ СПІДВЕЙНОЇ АВСТРАЛІЇ!

Новим чемпіоном Австралії зі спідвею став Роан Тунгейт. Доля титулу вирішилась у фінальному заїзді заключного етапу, в якому перемогу здобув Джек Холдер, а Тунгейт фінішував відразу за його спиною, залишивши позаду себе Фріка і головного конкурента - Бреді Куртца.

Перед заключним етапом цікава боротьба очікувалась за "золото" і "бронзу" - претенденти на чемпіонство Тунгейт і Куртц мали в своєму активі по 45 очок, тоді як на нагороду найнижчого гатунку могли розраховувати три спортсмени - Макс Фрік (38), Сем Мастерс (37) і Джек Холдер (36).

Невдахою №1 гонки став Мастерс - чемпіон 2017 року зазнав падіння ще під час "проби тору". На свій перший старт Мастерс виїхав, однак покинув межі доріжки практично відразу після старту. Вже після змагань у нього діагностували перелом плечевої кістки, який потребує операційного втручання уже в найближчий вівторок.

Претенденти на титул синхронно привозили по три бали, аж поки в їхню боротьбу свої "5 копійок" не запхав Макс Фрік, який в четвертій серії привіз Тунгейта, дозволивши Куртцу вперше вийти в лідери першості. Переможцю перших двох етапів будь-що потрібно було в заключному заїзді основної серії випереджати головного суперника, щоб не надати йому комфортної переваги в два або більше балів перед фінальним заїздом усього чемпіонату. До честі Тунгейта, йому зробити це вдалось, і на фінал він з Куртцом виїжджали, маючи рівну кількість пунктів за сумою всіх етапів.

Тим часом Фрік практично гарантував собі "бронзу" - у фіналі йому необхідно було просто доїхати до фінішу. Більше того, він ще й "заїхав" на подіум гонки, залишивши за своєю спиною Куртца. Це означає, що новим королем спідвейної Австралії став Роан Тунгейт, який не стільки гнався за Холдером, скільки контролював ситуацію позаду себе.