Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Червень » 8 » ГЕРОЇЧНА ПЕРЕМОГА КІЛЬДЕМАНДА, СМОЛІНСЬКІ - ЛИШЕ В РЕЗЕРВІ
06:58
ГЕРОЇЧНА ПЕРЕМОГА КІЛЬДЕМАНДА, СМОЛІНСЬКІ - ЛИШЕ В РЕЗЕРВІ

Датчанин Петер Кільдеманд з тріщиною в кісті ноги здобув перемогу в заключній, четвертій кваліфікації до Гран-Прі-2018, яка відбулась в німецькому Абенсберзі, а один з фаворитів гонки і зірка №1 сучасного спідвею в Німеччині Мартін Смолінські буде лише резервним гонщиком півфіналу...

Справжнім відкриттям турніру став виступ австрійця Даніеля Гаппмайєра, який лише у додатковому заїзді за місце на подіумі поступився 16-разовому призеру на етапах серії Гран-Прі Хансу Андерсену з Данії. При цьому, Гаппі вдалося в основній серії змагань випередити і Кільдеманда, і Павліцького з тим же Андерсеном.

***************************

НАШ ПАРТНЕР

ЛІДЕР ШИННОГО РИНКУ УКРАЇНИ!

Провалив турнір Мартін Смолінські, який перед власною публікою, що завжди було чималою перевагою саме німецьких спортсменів, не зумів вибороти прямої путівки до півфіналу кваліфікації, отримавши у ній лише позицію "резервіста".